הוכרזו: AirPods 2 – גרסת 2019 לאוזניות ה-AirPods של אפל

אוזניות Airpods 2 (תמונה: Apple) אוזניות Airpods 2 (תמונה: Apple)

אפל (Apple) ממשיכה את גל ההכרזות שלה ואחרי זוג מכשירי ה-iPad וזוג מחשבי ה-iMac אנו מקבלים את גרסה חדשה לאוזניות נטולות החוטים של החברה, ה-AirPods 2, אשר מגיעות עם שבב H1 חדש, זמן שימוש ארוך יותר ומארז אחסון משודרג התומך בטעינה אלחוטית.

חברת אפל הציגה את ה-AirPods המקוריות אי שם בשנת 2016 ומאז צברו האוזניות פופולריות גבוהה ופתחו את גל האוזניות האלחוטיות האמיתיות TWS (ר”ת True Wireless Stereo) מיצרנים רבים נוספים. הכרזת ה-AirPods החדשות, להן אפשר גם לקרוא AirPods 2, תואמת את ההדלפות הקודמות ומראות אוזניות זהות חיצונית לדגם הקודם.

השינויים בדגם החדש מגיעים בפנים, כשעם שבב ה-H1 אפל אמורות האוזניות לספק עד 50% יותר זמן שימוש לעומת שבב ה-W1 שנמצא באוזניות ה-AirPods מהדור הקודם. שדרוג נוסף מגיע בדמות אפשרות הפעלה קולית של סירי (Siri) ללא צורך בלחיצה פיזית על האוזניות עצמן.

אוזניות Airpods 2 (תמונה: Apple)
אוזניות Airpods 2 (תמונה: Apple)

הבדל נוסף הוא מארז האחסון שיגיע ב-2 גרסאות, עם טעינה אלחוטית, כאשר הוא תומך בתקן הטעינה האלחוטית QI, וגרסה נוספת ללא תמיכה בטעינה אלחוטית. שני מארזי הטעינה יאפשרו שימוש של עד 24 שעות רצופות באוזניות ה-AirPods 2. דבר אחד שחסר בהכרזה החדשה הוא ה-AirPower, משטח הטעינה האלחוטי של אפל שהיה אמור לזכות להשקה ונעלם באופן מסתורי.

אוזניות ה-AirPods 2 החדשות יגיעו במחיר של 159 דולר לדגם בעל מארז אחסון רגיל ו-199 דולר עם מארז האחסון בעל הטעינה האלחוטית, כאשר ניתן לרכוש אותו בנפרד במחיר של 79 דולר.

שלוש שנים לאחר הדגם המקורי, ה-AirPods 2 החדשות לא משנות הרבה מבחינה חיצונית ואפשר לראות את זה כסימן חיובי, שכן העיצוב של ה-AirPods היווה את אחד מסימני ההכר שלהן.

השוואת מפרטים