הוכרזו: AirPods 2 – גרסת 2019 לאוזניות ה-AirPods של אפל

אוזניות Airpods 2 (תמונה: Apple) אוזניות Airpods 2 (תמונה: Apple)

אפל (Apple) ממשיכה את גל ההכרזות שלה ואחרי זוג מכשירי ה-iPad וזוג מחשבי ה-iMac אנו מקבלים את גרסה חדשה לאוזניות נטולות החוטים של החברה, ה-AirPods 2, אשר מגיעות עם שבב H1 חדש, זמן שימוש ארוך יותר ומארז אחסון משודרג התומך בטעינה אלחוטית.

חברת אפל הציגה את ה-AirPods המקוריות אי שם בשנת 2016 ומאז צברו האוזניות פופולריות גבוהה ופתחו את גל האוזניות האלחוטיות האמיתיות TWS (ר”ת True Wireless Stereo) מיצרנים רבים נוספים. הכרזת ה-AirPods החדשות, להן אפשר גם לקרוא AirPods 2, תואמת את ההדלפות הקודמות ומראות אוזניות זהות חיצונית לדגם הקודם.

השינויים בדגם החדש מגיעים בפנים, כשעם שבב ה-H1 אפל אמורות האוזניות לספק עד 50% יותר זמן שימוש לעומת שבב ה-W1 שנמצא באוזניות ה-AirPods מהדור הקודם. שדרוג נוסף מגיע בדמות אפשרות הפעלה קולית של סירי (Siri) ללא צורך בלחיצה פיזית על האוזניות עצמן.

אוזניות Airpods 2 (תמונה: Apple)
אוזניות Airpods 2 (תמונה: Apple)

הבדל נוסף הוא מארז האחסון שיגיע ב-2 גרסאות, עם טעינה אלחוטית, כאשר הוא תומך בתקן הטעינה האלחוטית QI, וגרסה נוספת ללא תמיכה בטעינה אלחוטית. שני מארזי הטעינה יאפשרו שימוש של עד 24 שעות רצופות באוזניות ה-AirPods 2. דבר אחד שחסר בהכרזה החדשה הוא ה-AirPower, משטח הטעינה האלחוטי של אפל שהיה אמור לזכות להשקה ונעלם באופן מסתורי.

אוזניות ה-AirPods 2 החדשות יגיעו במחיר של 159 דולר לדגם בעל מארז אחסון רגיל ו-199 דולר עם מארז האחסון בעל הטעינה האלחוטית, כאשר ניתן לרכוש אותו בנפרד במחיר של 79 דולר.

שלוש שנים לאחר הדגם המקורי, ה-AirPods 2 החדשות לא משנות הרבה מבחינה חיצונית ואפשר לראות את זה כסימן חיובי, שכן העיצוב של ה-AirPods היווה את אחד מסימני ההכר שלהן.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים