נטפליקס משחררת טיזר ראשון לגרסת הלייב אקשן של “קאובוי ביבופ”

קאובוי ביבופ (צילום: NICOLA DOVE, תמונה: Netflix)

נטפליקס שיחררה טיזר ראשון לאדפטציית הלייב אקשן של סדרת האנימה היפנית “קאובוי ביבופ” (Cowboy Bebop), ובניגוד למה שאנחנו רגילים בדרך כלל – הוא לא כולל אף סצינה מהסדרה עצמה. במקום, בחרה נטפליקס לשחרר קטע שהופק במיוחד ועומד בפני עצמו, אשר מציג את הסגנון פורץ הגבולות שניתן לצפות לו כאשר הסדרה תנחת.

הסדרה היא מערבון המתרחש בחלל ועוקב אחר שלושה ציידי ראשים קטלניים המנסים להימלט מעברם האישי. הטיזר הקצר עוקב אחר שלוש הדמויות – ספייק (ג’ון צ’ו, “האויב בתוכנו – סטארטרק”), פיי (דניאלה פינדה, “עולם היורה: נפילת הממלכה”) וג’ט (מוסטפה שאקיר, “הצמד”), באחת ממשימות ההתנקשות שלהם. במהלך המסע הקצר והכיפי במיוחד, השלושה מרגישים בנוח לשחק עם העיצוב הויזואלי של הטיזר ולשבור את כל חוקי הפורמט. בנוסף להצגת קטעי האקשן ואכילת הנודלס, הטיזר מספיק גם לספק הצצה לנבל המרכזי וישס (Vicious), בגילומו של אלכס האסל (“הבנים”).

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

ישנם הרבה חששות מאת מעריצי הסדרה היפנית המקורית בנוגע לעיבוד החדש של נטפליקס, ונראה כי הטיזר החדש כאן כדי להרגיע – הסדרה צפויה להיות כיפית, פורצת דרך ומיוחדת ויזואלית. נטפליקס אפילו גייסו את מלחינת נעימת הנושא המקורית, יוקו קאנו, ללוות את האדפטציה. את הגרסה החדשה לשיר הנושא פירסמה נטפליקס כחלק מאירוע “טודום” שנערך בספטמבר.

“קאובוי ביבופ” תעלה בנטפליקס ב-19 בנובמבר. עד אז, ניתן לצפות בגרסת האנימה המקורית שתעלה לנטפליקס ב-21 באוקטובר, יום חמישי הקרוב.

השוואת מפרטים