כך תצפו באירוע ההכרזה של גוגל על ה-Pixel 6 וה-Pixel 6 Pro

גוגל עורכת היום (ג’, 19.10) אירוע הכרזה מיוחד בו היא מתכננת לחשוף את כל הפרטים על זוג הטלפונים החדשים שלה, ה-Pixel 6 וה-Pixel 6 Pro, אשר יהיו הראשונים שיעשו שימוש במעבד ה-Tensor היעודי אותו פיתחה החברה. אירוע ההכרזה מגיע לאחר שחשפה החברה פרטים ראשוניים על המעבד החדש וגם את עיצובם של שני הדגמים, והוא יועבר בשידור חי הערב החל מהשעה 8 לפי שעון ישראל.

שני המכשירים החדשים של החברה כבר הספיקו להיחשף כמעט במלואם עד מועד האירוע הרשמי, כך שלא נותר עוד הרבה מלבד להשיק אותם ולאשר מה יהיו המחירים של השניים, כאשר ההדלפות האחרונות מדברות על מחירים נמוכים למדי, אשר עשויים להתחיל בכ-600 דולרים עבור דגם הבסיס.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

מה מצפה לנו בסדרת הפיקסל 6

שני המכשירים בסדרה החדשה צפויים להגיע עם מערכת השבבים Google Tensor החדשה, אשר פרטים מעטים נחשפו אודותיה עד כה, כשהתמונה המלאה ככל הנראה תוצג באירוע הערב. עד כה חשפה גוגל כי השבב החדש יגיע עם רכיב אבטחה העדכני Titan M2, שיפור של עד 80% בביצועים מול דגמי הפיקסל 5 ומעבד תמונה חדש שיאפשר לשפר את יכולות עיבוד התמונה בפיקסל 6 ובפיקסל 6 פרו.

שני המכשירים צפויים להשתמש בחיישן 50 מגה-פיקסל ראשי וחיישן 12 מגה-פיקסל משני לצילום בזווית רחבה, כאשר דגם ה-Pixel 6 Pro יציע חיישן אחד נוסף של 48 מגה-פיקסל, זה יאפשר לבצע זום אופטי של עד פי 4. שני הדגמים צפויים להגיע גם עם עמידות בפני מים ואבק תחת תקן IP68, מערכת ההפעלה אנדרואיד 12 ותמיכה בטעינה מהירה בהספק של 30 וואט דרך חיבור USB-C. בעוד דגם הפיקסל 6 צפוי להציע מסך בגודל 6.4 אינץ’, כאשר דגם הפרו יוצע עם מסך OLED גדול יותר של 6.7 אינץ’ וקצב רענון מהיר של עד 120 הרץ.

את הפרטים המלאים והרשמיים תחשוף הערב גוגל באירוע, על כל אלה נדווח בכתבה נפרדת שתפורסם בהמשך בגאדג’טי.

הצטרפו אלינו לשידור החי המופיע בוידאו בראש הכתבה ולקבוצת הדיבורים של גאדג’טי בטלגרם בלחיצה כאן.

השוואת מפרטים