נטפליקס משיקה אופציית משחקים חדשה לכל מנויי אנדרואיד

Netflix Games תמונה: Netflix

נטפליקס נכנסת רשמית לעולם הגיימינג בהיקף בינלאומי, ותשיק אופציית משחקים למשתמשי אנדרואיד בכל העולם. באוגוסט האחרון דיווחנו כי נטפליקס החלה בניסיון להעניק שירותי גיימינג בפולין בלבד, שם הציעו למנוייה שני משחקים המבוססים על הסדרה “דברים מוזרים” (Stranger Things) בחינם. כעת, החברה מכריזה כי החל מהיום (ד’, 3.11), בעלי מכשיר אנדרואיד יוכלו לשחק בחמישה משחקי מובייל כחלק מהמנוי הרגיל שלהם לשירות.

המשחקים עצמם לא מלהיבים במיוחד, ועדיין אפשר לראות בזה רק כמבחן לשירות הגיימינג העתידי של נטפליקס. בנוסף לשני משחקי “דברים מוזרים”, יהיו זמינים משחק הכדורסל “Shooting Hoops”, משחק החשיבה “Teeter Up” ומשחק הקלפים “Cards Blast”. מדובר במשחקי מובייל בסיסיים במיוחד שאינם קשורים לאף סדרה או סרט של נטפליקס.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

המשחקים יופיעו ללא פרסומות או אופציות רכישה, ומטרתם להיות זמינים בנטפליקס באופן מלא כתוכן בידורי ללא תשלום, בדיוק כמו תכניה הטלוויזיונים. אלו לא משחקים למטרת רווח נוסף, אלא פשוט עוד הטבה לבעלי מנוי. המשחקים כאמור זמינים בינתיים במכשירי אנדרואיד בלבד, אך יגיעו למשתמשי iOS במועד מאוחר יותר שטרם נמסר.

אל המשחקים ניתן להגיע דרך המסך הראשי של אפליקציית נטפליקס או דרך לשונית המשחקים. לאחר שתבחרו את המשחק הרצוי, תועברו אוטומטית לחנות Google Play שם תוכלו להורידו. לאחר מכן, המשחק יהיה זמין באפליקציה של נטפליקס. המשחקים זמינים במספר שפות, ונטפליקס תתאים את השפה לזו שנבחרה לכל פרופיל משתמש. אם השפה שלכם אינה זמינה במשחק, הוא יבחר אוטומטית בשפה האנגלית. בנטפליקס מודעים לפוטנציאל ההתמכרות למשחקים ועל כן לא יהפכו אותם זמינים לפרופילים המוגדרים לילדים.

אופציה נוספת שתציע נטפליקס היא לשחק ללא חיבור אינטרנט. חלק מהמשחקים יהיו זמינים רק אונליין, אך חלקם יאפשרו לשחק גם אוף-ליין במטוס, בנסיעות ארוכות או במקומות בלי ויי-פיי – אם כי החברה לא פירטה באלו מהמשחקים מדובר. המשחקים הקטנים האלו הם בהחלט רק ההתחלה של כניסתה של נטפליקס לתחום הגיימינג. זוהי אופציה שמטרתה להרגיל את קהל המנויים לשחק באפליקציה ולא לעזוב אותה אפילו כשאינם צופים בסדרה או סרט. בספטמבר האחרון רכשה נטפליקס את סטודיו המשחקים Night School Studio, כך שאפשר לצפות למשחקים עתידיים שאולי יתקשרו טוב יותר לתכניה הטלוויזיוניים.

השוואת מפרטים