רייזר מציגה עכבר, מקלדת ומשטח עכבר חדשים בסדרת ה-Razer Pro העסקית

משפחת מוצרי ה-Razer Pro החדשה (מקור רייזר)

חברת רייזר (Razer), אחת מיצרניות הציוד ההיקפי המוכרות בתחום הגיימינג, מרחיבה את סדרת מוצרי ה-Razer Pro העסקיים עם עכבר ה-Pro Click Mini ומקלדת ה-Pro Type Ultra האלחוטיים, לצידם ניתן למצוא גם את משטח העכבר הענק Pro Glide XXL, כאשר כלל המוצרים מגיעים בצבע הלבן של סדרת ה-Pro.

סדרת מוצרי ה-Razer Pro החדשה מצטרפת למוצרי ה-Razer Pro הראשונים שהושקו מוקדם יותר השנה, ככניסה הרשמית של רייזר אל שוק הציוד ההיקפי הארגונומי לשימוש משרדי, כאשר מקלדת ה-Pro Type Ultra החדשה מגיעה עם מקשי רייזר מכניים צהובים בעלי תאורת LED לבנה ומשענת כף יד ניתקנת.

בדומה לדגם ה-Pro Type הקודם, כך גם דגם ה-Ultra החדש תומך בחיבור לעד 4 מכשירים בו זמנית, כאשר הוא יאפשר להשתמש בו בתצורה אלחוטית ויציע זמן סוללה של עד 207 שעות עם חיבור ה-HyperSpeed האלחוטי של רייזר בתדר 2.4GHz, או עד 214 שעות בחיבור Bluetooth סטנדרטי.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

משפחת מוצרי ה-Razer Pro החדשה (מקור רייזר)

בנוסף למקלדת האולטרה, רייזר הציגה את עכבר ה-Razer Pro Click Mini, גרסה מוקטנת של עכבר ה-Razer Pro Click המגיעה עם חיישן Razer 5G Advanced בדיוק של 12000DPI, גלגלת HyperScroll ומקשים מכניים שקטים למניעת הפרעות בזמן העבודה, ועם 7 מקשים ניתנים לתכנות.

העכבר תומך בחיבור לעד 3 התקנים בו זמנית דרך חיבורי ה-HyperSpeed 2.4GHz או Bluetooth, כאשר הוא יכול לעבוד על סוללת AA בודדת או צמד סוללות לזמן שימוש ארוך במיוחד של עד 465 שעות בחיבור 2.4GHz או 725 שעות שימוש בחיבור Bluetooth.

לבסוף, החברה הציגה גם את משטח העכבר הענק Pro Glide XXL, המגיע במימדים של 940x410x3 מ”מ ומיועד לספק משטח עבודה נוח עם שכבה תחתונה נגד החלקה על שולחן העבודה ושכבה עליונה חלקה לשימוש טוב יותר בעכבר.

זמינות ומחירים:

  • עכבר ה-Razer Pro Click Mini זמין למכירה במחיר של 80 דולר.
  • משטח העכבר Razer Pro Glide XXL זמין למכירה במחיר של 30 דולר.
  • מקלדת ה-Razer Pro Type Ultra תהיה זמינה למכירה עד סוף השנה במחיר של 160 דולר.

השוואת מפרטים