גאדג’טי מסקר: UGREEN HiTune X6 – אוזניות TWS עם סינון רעשים ובסים חזקים

אוזניות UGREEN HiTune X6 (צילום: רונן מנדזיצקי) אוזניות UGREEN HiTune X6 (צילום: רונן מנדזיצקי)

חברת UGREEN יצאה לאחרונה עם דגם חדש של אוזניות נטולות חוטים (TWS), אשר מוסיף סינון רעשים היברידי, דרייברים המספקים עוצמה גבוהה של בסים, זמן שיהוי נמוך, עמידות בפני זיעה והשפרצות מים בתקן IPX5, חיי סוללה ארוכים ומחיר נמוך למדי, אשר במסגרת המבצעים של יום הרווקים הסיני עומד על כ-45 דולרים (כ-140 ש”ח).

מה בקופסה?

 • אוזניות TWS מדגם UGREEN HiTune X6
 • קופסה נטענת לאחסון וטעינה של האוזניות עם חיבור USB-C
 • כבל USB-C ל-USB A לטעינה
 • מתאמי סיליקון לאוזניים בשלושה גדלים (כולל המתאם שקיים על האוזניות)
 • חוברת הדרכה
תכולת קופסה אוזניות HiTune X6 (תמונה: UGREEN)
תכולת קופסה אוזניות HiTune X6 (תמונה: UGREEN)

הפעלה ראשונה ושימוש שוטף

החיבור הראשוני של האוזניות למכשיר מבוצעת באמצעות בלוטות’ 5.1 דרך תפריט הבלוטות’ במכשיר, כאשר לאחר הצימוד ניתן להתחיל להשתמש באוזניות מיד. לא קיימת אפליקציה לאוזניות, כך שהשליטה כולה מבוצעת דרך משטחי המגע הזמינים על כל אחת מהאוזניות.

התגובה של הנגיעות במשטחי המגע טובה מאוד, כאשר נגיעה בודדת מאפשרת להפעיל ולעצור שירים, ובמידה ונכנסת שיחת טלפון, ניתן להשתמש בפונקציה זו על מנת לענות לשיחה או לנתק אותה. שתי נגיעות יאפשרו הגברה (באוזניה ימין) או החלשה (באוזניה שמאל), כאשר על מנת לעבור בין שירים יש לגעת 3 פעמים במשטח הנגיעה.

4 נגיעות במשטחי המגע יפעילו או יכבו את מצב המשחק, זה מאפשר שיהוי נמוך של 50ms (מילישניות), כאשר נגיעה ארוכה תאפשר להפעיל או לכבות את מצב סינון הרעשים ההיברידי (ANC) בנגיעה לשנייה, כאשר נגיעה ארוכה יותר של 2 שניות תאפשר גישה לעוזרת הקולית בטלפון.

מבנה האוזניות נוח למדי – הן לא לחצו לי באוזניים במהלך השימוש וגם לא נפלו בזמן ביצוע פעילות, כאשר זמינים גם שלושה גדלים של מתאמים לאוזניים – קטן, בינוני וגדול, להתאמה טובה יותר לסוגי אוזניים שונים.

טעינה וחיי סוללה

האוזניות מגיעות עם סוללת 50mAh ומארז הטעינה עם סוללה בקיבולת 500mAh, מה שעל פי הצהרת החברה מאפשר להגיע לעד 26 שעות בסה”כ או 6 שעות בין טעינה לטעינה. חיי הסוללה תלויים כמובן באופי השימוש באוזניות, כאשר אלמנטים שונים כמו עוצמת הווליום, שימוש במצב סינון הרעשים או מצב השיהוי הנמוך עשויים להפחית את חיי הסוללה.

במהלך השימוש באוזניות לצורך הסקירה השתמשתי בעוצמה של כ-75%, כאשר סינון הרעשים פעל במרבית השימושים וכך גם מצב השיהוי הנמוך, וקיבלתי בממוצע מעט יותר מ-5 שעות שימוש בין טעינה לטעינה, כאשר ללא מצב סינון הרעשים הזמן צפוי לעלות כלפי מעלה.

אוזניות UGREEN HiTune X6 (צילום: רונן מנדזיצקי)
אוזניות UGREEN HiTune X6 (צילום: רונן מנדזיצקי)

איכות השמע

דגם ה-UGREEN HiTune X6 מגיע עם דרייברי 10 מ”מ עם דגש גבוה על עוצמת הבס, תמיכה בקודקים AAC וSBC, אך ללא תמיכה בקודק ה-aptX של קוואלקום להעברת אודיו. בנוסף, צירפה החברה לאוזניות גם תמיכה בסינון רעשים היברידי, שלא היה קיים בדגם ה-X5 לפניו, ו-6 מיקרופונים (3 בכל אוזניה), המיועדים לסינון רעשים במהלך שיחות לשם הפחתת רעשים עד לגובה של 35 דציבלים.

איכות השמע באוזניות טובה וכך גם העוצמה שלהן, כאשר קיים דגש גדול מאוד על בסים. הם חזקים ומרטיטי אוזניים, לא משהו שיתאים לכולם, אבל הם לא צרמו לי גם בשירים המדגישים באסים במיוחד. בשירים שקטים יותר הצלילים הנמוכים הפריעו לי לעיתים, אך לא הבחנתי בהפרעה למלודיות בשירים מהסוג הזה, והצלילים הגבוהים והמידים נשמעו היטב גם כן. היה נחמד לו ניתן היה להפעיל אקוולייזר להתאמות טובות יותר דרך אפליקציה, אך לא קיימת אפליקציה עבור האוזניות של UGREEN

סינון הרעשים הפסיבי עושה עבודה לא רעה בפני עצמו, אך ניתן להרגיש בהבדל כאשר מפעילים את סינון הרעשים האקטיבי. בכל הנוגע לביצוע שיחות, המיקרופונים המובנים בתוך כל אוזניה ממוקמים כך שיוכלו לקלוט רעשים בתוך האוזניה, את קולות הדיבור שלכם ורעשים סביבתיים על מנת להפחית רעשים בזמן השיחה. זה עובד די טוב, אך לא מסנן רעשים כבדים כאשר תצעדו ברחוב ותנסו לבצע שיחה. בזמן שיחות שמעתי היטב את הצד השני, אך נאמר לי כי הקול שלי נשמע מעט עמום לפעמים.

אוזניות UGREEN HiTune X6 (צילום: רונן מנדזיצקי)
אוזניות UGREEN HiTune X6 (צילום: רונן מנדזיצקי)

השורה התחתונה: מה חשבנו על ה-UGREEN HiTune X6

במחיר של פחות מ-50 דולר האוזניות החדשות של UGREEN מצליחות לספק לא מעט. הן מציעות דרייברים גדולים עם מנעד צלילים טוב ובאסים חזקים במיוחד, שאינם צורמים גם בשירים עם יותר באסים מאחרים, אך היה נחמד לו ניתן היה לווסת את עוצמת הבאסים באמצעות אקוולייזר, דבר שלא מתאפשר בדגם זה.

סינון הרעשים הפסיבי עושה עבודה טובה למדי וניתן להשתמש בסינון האקטיבי אם רוצים רמה גבוהה יותר של שקט, אולם סינון הרעשים בזמן שיחות רחוק ממושלם, כאשר הצד השני לא תמיד קיבל את איכות השיחה הטובה ביותר דרך האוזניות והעיד על דיבור מובן, אך עמום מעט.

מחיר: 45 דולר (במבצעי יום הרווקים 11.11)

לחצו כאן למידע נוסף ולרכישה בחנות UGREEN ב-Aliexpress

מה אהבנו?

 • סינון רעשים פסיבי \ אקטיבי
 • איכות ועוצמת שמע
 • באסים מרשימים
 • תפעול האוזניות (בנגיעה)
 • נוחות באוזניים
 • עמידות בהשפרצות מים בתקן IPX5

ומה לא?

 • ללא אקוולייזר
 • ללא אפליקציה
 • ללא תמיכה ב-AptX
 • ללא טעינה אלחוטית של מארז הטעינה

*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים