הוכרז: Samsung Galaxy A03 – עם סוללה גדולה ומצלמת 48 מגה-פיקסל ראשית

Galaxy A03 (תמונה: Samsung) Galaxy A03 (תמונה: Samsung)

מעט פחות משנה לאחר שנחשף הדגם הקודם בסדרה, ה-Galaxy A02, מכריזה כעת סמסונג על דגם ההמשך Galaxy A03, אשר מצטרף ל-A03s שכבר הושק בישראל ול-A03 Core המציע מפרט פשוט יותר. עם הדגם החדש, מציגה סמסונג מספר עדכונים, בהם מעבד מעט חזק יותר ושדרוג למערך הצילום.

בחזיתו של ה-Galaxy A03 ניתן למצוא מסך LCD בגודל 6.5 אינץ’, ברזולוציית +HD, כאשר בראשו ניתן למצוא מצלמת סלפי הממוקמת בתוך מגרעת קטנה בתצורת האות “V” ומאפשרת צילום תמונות בגודל 5 מגה-פיקסל דרך מפתח צמצם f/2.2. במעבר לגב המכשיר ניתן למצוא זוג מצלמות, הראשית שבהן משתמשת בחיישן 48 מגה-פיקסל עם מפתח צמצם f/1.8, אליה מצטרף חיישן עומק ברזולוציית 2 מגה-פיקסל עם מפתח צמצם f/2.4.

מתחת למכסה מציעה סמסונג עדכון משמעותי למדי, כשהיא עוברת ממעבד מרובע ליבות שהוצג עם דגם ה-A02 למעבד בעל 8 ליבות בדגם ה-A03 החדש. החברה אינה חושפת את דגם המעבד, אך משתפת כי הוא מורכב מזוג ליבות ביצועים הפועלות במהירות שעון של 1.6 גיגה-הרץ ו-6 ליבות חסכוניות הפועלות במהירות שעון זהה. לצד המעבד ניתן למצוא זיכרון עבודה (RAM) בנפחים של 3 או 4 גיגה-בייט ורכיבי אחסון בנפחים של 32, 64 או 128 גיגה-בייט.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

בצד הסוללה שומרת החברה על קיבולת של 5,000mAh שהוצעה גם בדור הקודם, אך היא לא מוסרת פרטים על קצב הטעינה בשלב זה. נזכיר כי הדגם הקודם בסדרה הציע טעינה בהספק מירבי של 7.75 וואט דרך חיבור Micro USB, אך לאור זאת שדגם ה-A03s מציע טעינה בהספק 15 וואט עם חיבור USB-C וה-A03 Core מציע טעינה בהספק 10 וואט, ניתן להניח כי גם דגם ה-A03 קיבל שדרוג דומה.

את ה-Galaxy A03 ניתן יהיה למצוא בשלושה צבעים: שחור, כחול ואדום, כשהוא מציע תמיכה ב-Dolby Atmos ומידות של 164.2 מ”מ לגובה, 75.9 מ”מ לרוחב ועובי של 9.1 מ”מ. סמסונג לא מסרה את המחירים של הדגם החדש, ובניגוד לדגם הקודם (A02) שהושק תחילה בשוק ההודי במחיר של כ-100 דולר, נדמה שהפעם היא תפנה את המכשיר גם לשוק הבינלאומי. בינתיים, דגם ה-A03s כבר נמכר בישראל במחיר של כ-530 שקלים.

Galaxy A03 (תמונה: Samsung)
Galaxy A03 (תמונה: Samsung)

*חלק מהקישורים המופיעים בפוסט קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*קישורים בחלק מהפוסטים באתר קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים