גרסה 8.3 של טלגרם מוסיפה אפשרויות חדשות למנהלי קבוצות וערוצים

טלגרם 8.3

טלגרם (Telegram) השיקה את גרסה 8.3 של אפליקציית ההודעות הפופולרית עם מגוון שדרוגים, כאשר הפעם היא מתמקדת באפשרות נוחה יותר לחיפוש והצגה של קבצי מדיה עם גלילה מהירה ותצוגה לפי תאריכים. בנוסף, מנהלי ערוצי וקבוצות טלגרם יוכלו לשלוט בצורה טובה יותר בסינון משתמשים המצטרפים דרך קישורי ההזמנה אותם יצרו.

הפיצ’ר המרכזי בגרסת הטלגרם החדשה נוגע ליכולת של מנהלי קבוצות וערוצים לשלוט על התוכן המפורסם המיועד לחברים בהם בלבד. החל מהגרסה החדשה, מנהלים יוכלו להגדיר את התוכן בערוץ/קבוצה כמיועד לחברים בלבד, דבר שיבטל את האפשרות להעביר את ההודעות או התוכן הלאה, בנוסף למניעת היכולת לבצע צילום מסך, והגבלה של היכולת לשמור את התוכן באופן מקומי במכשיר.

שדרוג גדול נוסף יאפשר מחיקה של היסטוריית ההודעות בטלגרם באופן ממוקד. משתמשים יוכלו למחוק את ההודעות שלהם לפי תאריך או טווח תאריכים בכל צ’אט רגיל בין שני משתמשים. לחיצה על התאריך בחלון הצ’אט תפתח לוח שנה בו ניתן יהיה לראות את התאריכים השונים בהם נשלחו ההודעות, ולבחור את התאריכים אותם רוצים למחוק מההיסטוריה.

פיצ’ר נוסף ושימושי במיוחד בעבור משתמשים בקבוצות הוא היכולת לשלוח תגובה באופן אנונימי בתוך הקבוצה. לחיצה על תמונת הפרופיל של המשתמש בקבוצה תאפשר לבחור בתור מי תישלח ההודעה, תחת שם המשתמש או שם הערוץ, דבר שיסתיר את הזהות של שולחי ההודעה.

תגובות אנונימיות בקבוצות (מקור טלגרם)

היכולת להתחבר לחשבון הטלגרם במכשירים שונים בו זמנית היא אחת מהתכונות השימושיות ביותר של טלגרם בהשוואה לאפליקציות אחרות, דוגמת וואטסאפ (שהוסיפה את הפיצ’ר בצורה מוגבלת לאחרונה). עם זאת, יכולת זו עשויה לגרום למשתמשים להפעיל את חשבון הטלגרם על מחשבים מרובים ולשכוח שהם פתוחים עליהם ונגישים לכל משתמש זר.

החל מהעדכון החדש, משתמשים יוכלו להתחבר במהירות מהמחשב לחשבון על ידי סריקת קוד QR, כאשר הם יקבלו אפשרות למנוע משיחות או הודעות סודיות להגיע למחשב ואף להגדיר ניתוק אוטומטי מהחשבון במחשב לאחר שבוע או עד חצי שנה.

חיבור מהיר ושליטה על התחברות ממחשב (מקור טלגרם)

טלגרם אף מוסיפה אפשרות חדשה לאימות החשבון בשיחת טלפון, ולא רק בהודעות SMS, כאשר קוד האימות הוא המספר ממנו מתקבלת השיחה, ואותו יש להזין באפליקציה.

קוד אימות חשבון כחלק משיחה נכנסת (מקור טלגרם)

מדובר רק בחלק מהפיצ’רים המגיעים בגרסה החדשה, כאשר קיימים פיצ’רים נוספים דוגמת ערכות נושא גלובאליות במכשירי אנדרואיד או אפשרות חדשה לזיהוי טקסט (Live Text), שנוספה למכשירי iOS 13 ומעלה ומאפשרת להמיר טקסט מתמונות לטקסט אותו ניתן להעתיק ממקום למקום, כשהמרת טקסט מבוצעת על המכשיר עצמו ולא על ידי טלגרם בצד השרת.

כך תצטרפו לקבוצות של גאדג’טי בטלגרם:

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים