רשמי: חיבור לוואטסאפ ממספר מכשירים במקביל יהיה זמין בחודשיים הקרובים

אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

וואטסאפ (WhatsApp) מאשרת רשמית אוסף תכונות חדשות שצפויות להגיע בקרוב למשתמשי האפליקציה, בהם חיבור במקביל מעד 4 מכשירים. באופן יוצא דופן, האישור מגיע משיחה משולשת שערך אתר WABetaInfo, הידוע בחשיפותיו לתכונות חדשות בוואטסאפ, עם מנכ”ל וואטסאפ, וויל קתקארט (Will Cathcart), ומנכ”ל פייסבוק, מארק צוקרברג (Mark Zuckerberg).

בזמן שהבשורה הגדולה ביותר שמגיעה מוואטסאפ בזמן האחרון היא “סיבוב הפרסה” של החברה בנושא מדיניות הפרטיות החדשה וההגבלות על המשתמשים שלא יאשרו אותם, השיחה המשולשת והלא שגרתית שהתקיימה מאפשרת לנו לקבל אישור חד משמעי לכמה מההדלפות המוקדמות יותר של WABetaInfo על תכונות חדשות שאנו צפויים לראות בוואטסאפ בעתיד הקרוב.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

מארק צוקרברג אישר שפיצ’ר ההתחברות המרובה יאפשר למשתמשים להתחבר אל אותו חשבון וואטסאפ מעד 4 מכשירים בו זמנית ובאופן בלתי תלוי בסלולר. תכונה זו צפויה לצאת במהלך החודשיים הקרובים ותהיה זמינה אף מוקדם יותר בגרסאות בטא. עם הוספת אפשרות העבודה בוואטסאפ במקביל ממספר מכשירים, משתמשי ה-iPad של אפל יזכו גם הם לקבל גישה רשמית לוואטסאפ בטאבלטים שלהם, לראשונה אי פעם.

תכונות חדשות נוספות

פיצ’ר ה-“הודעות הזמניות” (disappearing messages), שמאפשר לבצע מחיקה אוטומטית של שיחות לאחר 7 ימים, ושצפוי לקבל אפשרות לשינוי הזמן למחיקה לאחר 24 שעות, יקבל שדרוג נוסף לשיפור הפרטיות בדמות “מצב הודעות זמניות כללי”, מצב שיפעיל את המחיקה האוטומטית בכלל השיחות של המשתמש ולא רק מחיקה ידנית הזמינה כיום בקבוצות או שיחות מסויימות.

בנוסף, וואטסאפ תוסיף אפשרות ל”הצגה חד-פעמית” (View Once) של תמונות או סרטונים, כך שקבצי המדיה יהיה זמינים לצפיה על ידי הצד המקבל פעם אחת בלבד, ולאחריה הם ימחקו. עם זאת, בוואטסאפ מתריעים כי הפיצ’ר לא מונע מהצד המקבל לעשות צילום מסך על מנת לשמור את קובץ המדיה שנשלח.

בזמן ש-WABetaInfo נחשב מזה זמן רב כמקור אמין להדלפות מוקדמות על פיצ’רים עליהם עובדת פייסבוק בוואטאספ, העובדה כי הפעם התקיימה שיחה משולשת בין האתר ומנכ”לי וואטסאפ ופייסבוק, אישרה את ההדלפות הקודמות של האתר ואף חשפה פיצ’רים חדשים ולוח זמנים מוגדר להשקתם, מעלה באופן ניכר את אמינות המידע של האתר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים