אנבידיה צפויה להשיק את כרטיס ה-GeForce MX550 לניידים

כרטיס GeForce MX550

מבחן ביצועים חדש שאותר ברשת חושף את הדור הבא של כרטיסי המסך המובנים מבית אנבידיה, שצפוי להיקרא GeForce MX550, כשהוא יבוסס לראשונה על ליבת ה-Ampere העדכנית של החברה ויספק רמת ביצועים גבוהה יותר לעומת הדור הנוכחי.

כרטיס ה-MX550 הבא של אנבידיה יחליף את כרטיס ה-GeForce MX450 כדגם הבסיסי יותר המיועד עבור מחשבים ניידים, כאשר הוא צפוי להתבסס על ליבת ה-Ampere הנמצאת בשימוש גם בסדרת כרטיסי ה-GeForce RTX 3000 הניידים של החברה.

מהמידע אותו ניתן למצוא במבחן ה-geekbench עולה כי הכרטיס יגיע עם 16 יחידות עיבוד (CU), דבר המתורגם ל-2048 ליבות CUDA, בדומה לכרטיס ה-RTX 3050 הנייד, אך בניגוד אליו יגיע עם 2GB זיכרון בלבד. מבחינת הביצועים, הכרטיס קיבל ציון של 39124 נקודות ב-Geekbench, מה שמתורגם לשיפור של כ~18% בהשוואה לכרטיסי ה-MX450 מהדור הנוכחי.

מבחן ביצועים GeForce MX550 (מקור geekbench)

נכון לרגע זה אין צפי להכרזה רשמית של אנבידיה על כרטיס ה-GeForce MX550, אך מאחר ותערוכת CES 2022 נמצאת ממש מעבר לפינה, ניתן להניח כי הכרטיס יוכרז בסמוך לאירוע.

כרטיס ה-MX550 הבא של אנבידיה נועד להיות הכרטיס הבסיסי ביותר בסדרת כרטיסי המסך היעודיים של החברה לניידים ולהתחרות בדור הבא של כרטיסי המסך לניידים, שיכלול גם את אינטל עם כרטיס ה-Alchemist הצפוי.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים