וואטסאפ מאפשרת להאזין להודעות קוליות לפני שליחתן

מונה התראות מאפליקציית וואטסאפ במכשיר אנדרואיד צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי

וואטסאפ (WhatsApp) מוסיפה אפשרות חדשה עבור משתמשים המעדיפים לשלוח הודעות קוליות בשירות המסרים הפופולרי – היכולת להקשיב להודעה הקולית בטרם היא נשלחת לנמען, דבר שיאפשר למשתמש להחליט האם אכן לשלוח את את ההודעה הקולית או למחוק ולהקליט הודעה חדשה במקומה.

אחרי שנחשף בגרסה מוקדמת עוד בחודש מאי האחרון, הפיצ’ר החדש נוסף כעת באופן רשמי לוואטסאפ, ומאפשר למשתמשים להאזין להודעה בטרם שליחתה, זאת בניגוד למצב הקיים בו לא היה ניתן לדעת איך יצאה ההקלטה עד שהגיעה לצד המקבל.

על מנת להאזין להודעה קולית לפני שליחתה יש לבצע את הצעדים הבאים:

  1. פתחו צ’אט פרטי או קבוצתי.
  2. הקישו הקשה ארוכה על סמל המיקרופון והחליקו כלפי מעלה כדי לנעול את מצב הדיבורית.
  3. התחילו לדבר.
  4. כשתסיימו, הקישו על סמל העצירה .
  5. כדי להאזין להקלטה, הקישו על סמל ההפעלה. אתם יכולים גם להקיש על חותמת הזמן של ההקלטה כדי להאזין להודעה מאותו רגע והילך.
  6. כדי למחוק את ההודעה הקולית, הקישו על סמל האשפה. כדי לשלוח אותה, הקישו על סמל השליחה.

בדומה לפיצ’רים חדשים אחרים של וואטסאפ, הפיצ’ר יהפוך להיות זמין בהדרגה לכלל המשתמשים באפליקציה.

הפיצ’ר החדש של וואטסאפ מיועד למשתמשים המעדיפים את אפשרות משלוח ההודעות קוליות, כאשר הוא חוסך להם את הצורך להבין מאוחר מדי כי ההקלטה שנשלחה אינה טובה ויש צורך להקליט אותה מחדש.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים