רשמי: סדרת ה-Xiaomi 12 תוצג בסוף החודש ותכלול זוג מכשירי דגל

Xiaomi 12 (תמונה: Xiaomi) Xiaomi 12 (תמונה: Xiaomi)

דרך סדרת הודעות רשמיות אותן פרסמה שיאומי בעמוד ה-Weibo שלה, אנחנו נחשפים לראשונה לכך שהחברה תכריז על סדרת ה-Xiaomi 12 כבר בסוף החודש הנוכחי, זאת לאחר שהיא הציגה את סדרת הדגל האחרונה שלה רק לפני 3 חודשים. את סדרת הדגל הנוכחית בשם Xiaomi 11T החברה מוכרת גם בארץ ברגעים אלו, כשהיא נמצאת כאן חודשיים בלבד וכבר עתידה להתחלף לטובת הסדרה החדשה.

שיאומי אינה חושפת יותר מידי פרטים אודות ה-Xiaomi 12, אך כן מספרת לנו באופן רשמי שהסדרה תכלול את ה-Xiaomi 12 וה-Xiaomi 12 Pro, כשהשמועות מדברות גם על דגם הנקרא Xiaomi 12X ודגם נוסף הנקרא Xiaomi 12 Ultra, אך בהתחשב בעובדה ששיאומי לא חשפה אותם באופן רשמי, נמליץ להתייחס אליהם כשמועה בלבד. מעבר לכך, היא מגלה כי הדגם הסטנדרטי יהיה מכשיר דגל בכל היבט, אך יגיע בגוף קומפקטי באופן יחסי.

על פי המדליף OnLeaks, הדגם המוזכר לעיל יגיע עם מסך בגודל 6.2 אינץ’, מה שאומר שהוא יתחרה ראש בראש מול ה-Galaxy S21 והאייפון 13 שמגיעים בגדלי 6.2 ו-6.1 אינץ’ בהתאמה. את דגם ה-Xiaomi 12 Pro החברה מכוונת אל מי שמחפש מכשיר דגל מקיף יותר ורומזת שסביר להניח שרוכשיו יקבלו גם מפרט מעט משופר, אם כי לא ברור בהכרח היכן יימצא השיפור מלבד העובדה שאולי יהיה כזה.

Xiaomi 12 (תמונה: Xiaomi)
Xiaomi 12 (תמונה: Xiaomi)

בפוסט נוסף שפרסמה אנחנו יכולים לאשר כי זוג הדגמים ישתמשו במערכת השבבים Snapdragon 8 Gen 1 החדשה, מה שאומר ששיאומי לא מתכוונת להתפשר על המפרט של הדגם הקומפקטי לפחות בגזרה הזו. בתמונה שצירפה לפוסטים אנחנו רואים את שני המכשירים אחד ליד השני, עם מסך הנפרס מקצה לקצה, חור מצלמה בחלקם העליון ותצוגה מעט קמורה בצדדים המוקפת על ידי שוליים דקים באופן יחסי.

זמינות

את סדרת ה-Xiaomi 12 צפויה החברה להציג באירוע שתערוך ב-28 בדצמבר, יום שלישי, בשעה 19:30 לפי הזמן המקומי בסין ובשעה 13:30 לפי שעון ישראל.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים