עיצובו של מכשיר ה-Xiaomi 12 נחשף בתמונות

Xiaomi 12 Xiaomi 12 (תמונה: OnLeaks / Zoutons.com)

שנת 2022 מתקרבת והיא צפויה להיפתח עם לא מעט הכרזות גדולות שיגיעו כבר במהלך הרבעון הראשון, אחת מהן צפויה להיות זו של סדרת הדגל Xiaomi 12, אשר צפוי להגיע עם עדכונים בצד המצלמות, טעינה מהירה בהספק של 100 וואט ועם מערכת השבבים החדשה של קוואלקום, ה-Snapdragon 8 Gen 1. כעת נחשף העיצוב של אחד מהמכשירים החדשים בסדרת הדגל של שיאומי, אשר ככל הנראה מתכוננת להעמיד אותו ראש בראש מול ה-Galaxy S22 של סמסונג, הצפוי אף הוא להיחשף בקרוב.

תמונות שחושף המדליף OnLeaks דרך אתר zoutons מציגות את עיצוב ה-Xiaomi 12 מכל צדדיו ומגיעות לצד מפרט טכני אשר עשוי להגיע עם המכשיר. בתמונות ניתן לראות כי שיאומי תבחר בתצוגה שאינה שטוחה לחלוטין עבור המכשיר הבא שלה, וניתן לראות קימורים קלים משני צידי המסך, את אלו משלימים קימורים דומים המגיעים גם מגב המכשיר, מה שמעיד על שימוש במסגרת דקה משני צידי המכשיר.

המידות המופיעות לצד התמונות בהדלפה לא מותירות מקום לספק כי מדובר רק באחד מהמכשירים שיופיעו בסדרה החדשה. מדובר בטלפון עם מסך בגודל 6.2 אינץ’ ברזולוציית +Full HD, בדומה לדגמי הכניסה Galaxy S21 של סמסונג ו-iPhone 13 של אפל, וגם המידות של המכשיר דומות לאלו של שתי המתחרות, כשהוא מעט נמוך מהשניים בגובה של 70 מ”מ, מציע רוחב מעט גבוה יותר של 152.7 מ”מ, אך עבה באופן משמעותי כשהוא מגיע לעובי של 8.6 מ”מ בנקודה הצרה ביותר ועד 11.5 מ”מ היכן שנמצא את בליטת המצלמה בגבו.

Xiaomi 12
Xiaomi 12 (תמונה: OnLeaks / Zoutons.com)

מדובר בשינוי מגמה עבור שיאומי, שהתמקדה עד כה במסכים גדולים מאוד, ולראייה – סדרת ה-Xiaomi Mi 11 כולה הציגה מסכים הגדולים מזה שצפוי להגיע עם דגם ה-Xiaomi 12, כאשר גם בדגמי הלייט בסדרת ה-Mi 11 מצאנו מסך בגודל של כ-6.5 אינץ’. נוכל להניח כי שיאומי רוצה לספק תחרות ראש-בראש בסמסונג ובאפל. לשתיים יש הפרדה ברורה בין הדגמים שהן מציגות בסדרת הדגל, כאשר דגם הכניסה מציג מסך קטן יותר ודגם הפרימיום מגיע עם מסך ענק ושיפורים נוספים לצידו.

במעבר לגב המכשיר ניתן להבחין בכך ששיאומי לא לוקחת את העיצוב רחוק מידי. ייתכן כי נראה צבעים נוספים ונועזים יותר בסדרת הדגל, ויש לזכור כי הדגש כנראה יינתן לדגמי הפרו או האולטרה בסדרה החדשה, אך העיצוב של ה-Xiaomi 12 עם מערך הצילום המשולש שבולט בצד השמאלי העליון זה משהו שכבר ראינו אינספור פעמים בעבר, וכך גם את המשחק עם הגדלים השונים של העיגולים המקיפים את חיישני הצילום. בצד הקדמי לא נמצא הפתעות גם כן, כשניתן לראות בראש התצוגה חור קטן המיועד לשילובה של מצלמת סלפי.

חריץ לאוזניות לא ניתן לראות בתמונות, אך אפשר להבחין בשני רמקולים, האחד ממוקם על גבי המסגרת העליונה של המכשיר בנפרד מהאפרכסת, והשני על גבי המסגרת התחתונה, מה שמעיד על רמקולים סטריאופוניים אמיתיים. עבור מכשיר ה-Xiaomi 11T Pro נעזרה שיאומי ב-Harman /Kardon לשיפור צד האודיו, וייתכן כי תעשה דבר דומה גם עם מכשירי סדרת ה-Xiaomi 12.

בשלב זה שיאומי עדיין לא קבעה מועד להכרזה על מכשירי הדגל החדשים שלה בסדרת ה-Xiaomi 12, אך אפשר להביט לאחור למועדי ההכרזה וההשקה של סדרת הדגל הקודמת כדי להבין שההכרזה לא רחוקה מאיתנו, מאחר שסדרת ה-Xiaomi Mi 11 הוצגה בגרסתה הבינלאומית בפברואר 2021. במידה ותשמור החברה על מועדי השקה סדירים, אנו צפויים לראות את ה-Xiaomi 12 נחשף כבר בחודשים הראשונים של 2022.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים