סמסונג מוסיפה תמיכה בשירותי הזרמת משחקים לטלוויזיות ה-QLED של 2022

סדרת טלוויזיות MICRO LED 2022 (מקור סמסונג)

סמסונג (Samsung) מכריזה על דגמים חדשים ב-3 סדרות טלוויזיה לקראת תערוכת CES 2022 שמתקיימת השבוע, עם מסכים בסדרת ה-MICRO LED בגודל של עד 110 אינץ’, דגמי Neo QLED עם מעבד ה-Neo Quantum ודגמי Lifestyle TV מסדרות The Frame, The Serif ו-The Sero המגיעות בעיצובים ייחודיים.

דגמי 2022 החדשים מחליפים את דגמי 2021, כאשר הם מגיעים עם מגוון שיפורים הכוללים “מרכז משחקים” (Gaming Hub) חדש עם הוספת התמיכה בשירותי הזרמת המשחקים GeForce Now של אנבידיה, Stadia של גוגל ו-Utomik. פיצ’ר “צפיה יחדיו” (Watch Together) המאפשר לחברים ומשפחה לצפות יחד בתכנים השונים בשילוב שיחת וידאו המבוצעות מרחוק, תמיכה בפלטפורמת ה-NFT וכיול חכם לשיפור איכות התצוגה בבית המשתמש.

סדרת טלוויזיות ה-MICRO LED של סמסונג מגיעה בגדלים של 89, 101 ו-110 אינץ’, כאשר הדגמים החדשים מגיעים כמעט ללא מסגרת כלל עם יחס מסך-גוף של 99.99%, ומציעים איכות תצוגה משופרת עם עמידה ב-100% מתקני הצבעים DCI-P3 ו-Adobe RGB, בנוסף לטכנולוגיית ה-Multi View המאפשרת לצפות בתוכן מעד 4 מקורות שונים בו זמנית.

סדרת טלוויזיות MICRO LED 2022 (מקור סמסונג)

Samsung Neo QLED

סמסונג עדכנה גם את סדרת טלוויזיות ה-Neo QLED, כאשר דגמי 2022 החדשים משלבים את מעבד ה-Neo Quantum החדש לקבלת איכות תמונה טובה יותר דרך תמיכה במיפוי ניגודיות משופר עם יחידת BLU (ר”ת back-light unit) יעודית המשפרת את השליטה בתאורת ה-Quantum Mini LED האחורית מ-12 ל-14 ביט, מה שמתורגם לשליטה של 16384 צעדים ברמת התאורה ממצב כבוי עד למצב התאורה המירבי לשליטה טובה יותר בבהירות המסך ואיתה איכות התמונה, בניגוד ל-4096 בדור הקודם.

מערכת השמע של מסכי ה-Neo QLED עברה גם היא שדרוג, כאשר בסדרה החדשה ניתן למצוא רמקולים עליונים שיושבים בתוך מסגרת המסך, זאת בנוסף לתמיכה בטכנולוגיית ה-OTS (ר”ת Object Tracking Sound) המאפשרת לכוון את הסאונד בחדר בהתאם לסצינה המופיעה על המסך.

סדרת טלוויזיות Neo QLED 2022 (מקור סמסונג)

Samsung Lifestyle TV

סדרת הטלוויזיות האחרונה של סמסונג, ה-Lifestyle TV, כוללת את הדגמים המיוחדים של סמסונג, בהם ה-The Frame, דגם המיועד לשמש לא רק כטלוויזיה חכמה אלא גם כפריט עיצובי המציג עבודות אומנות על המסך ומגיע עם מסגרת דקורטיבית. דגם 2022 החדש מגיע בגדלים הנעים בין 32 ועד 85 אינץ’, כאשר הוא משלב ציפוי נוגד השתקפות וסינוור לקבלת איכות תמונה גבוהה.

בנוסף ל-The Frame, סמסונג הציגה גם דגמי The Serif חדשים המיועדים לעמוד בתוך החדר ולא להיתלות על הקיר, כאשר הדגמים החדשים מגיעים בגדלים של 43 עד 65 אינץ’. החברה הציגה גם גרסה חדשה ל-The Sero, מסך הטלוויזיה הייחודי של סמסונג המאפשר לסובב אותו פיזית לתצוגה אנכית.

טלוויזיית ה-The Frame 2022 (מקור סמסונג)

סמסונג תציג את דגמי הטלוויזיות החדשות בכנס CES 2022 שיתקיים השבוע, אך החברה לא מסרה צפי זמינות או מחירים לדגמים החדשים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים