אינטל רוצה לחבר בין כל המכשירים הדיגיטליים שלכם עם הטכנולוגיה של סקרינובייט

אחרי שרכשה בסוף 2021 את חברת סקרינובייט (Screenovate) הישראלית, אינטל (intel) הציגה בכנס CES 2022 את חזון האינטראקציה החדש שלה לניידים, שיהפכו לחלק מהאקוסיסטם הביתי השלם הכולל טאבלטים, שעונים חכמים ומוצרים נוספים, שיציעו חווית שימוש חלקה ורציפה ביניהם בזכות הטכנולוגיה של סקרינובייט.

במציאות של היום לא נדיר למצוא בבית של כל אחד מאיתנו מגוון מוצרים המחוברים לרשת, מהמחשב האישי או הנייד, טאבלטים, שעונים חכמים, טלוויזיות חכמות ועוד המריצים מערכות הפעלה שונות, בין אם מדובר על אנדרואיד, iOS, ווינדוס ועוד, כאשר הבעיה העיקרית שיש לרובנו היא המשך העבודה במעבר בין כל המוצרים.

כאן נכנסת לשימוש הטכנולוגיה של סקרינובייט, אותה הדגימה אינטל במהלך אירוע מקוון שנערך בישראל ונועד להדגים את הטכנולוגיה החדשה שנועדה לרוץ על מכשירים ומערכות הפעלה שונים ולאפשר לנו רצף עבודה ביניהם, החל מקבלת הודעות SMS מהטלפון על גבי המחשב האישי ועד שיקוף מסך המחשב על גבי הטאבלט והמשך עבודה איתו בצורה חלקה.

טכנולוגיית סקרינובייט החדשה (מקור אינטל)
טכנולוגיית סקרינובייט החדשה (מקור אינטל)

למרות שכבר קיימים פתרונות מתחרים כמו ה-Your Phone של מיקרוסופט לחיבור הווינדוס למכשירי אנדרואיד או ה-Universal Control של אפל שהוצג במערכת ה-macOS Monterey, הטכנולוגיה של סקרינובייט נועדה לקחת את הקונספט לרמה חדשה עם אפשרות לשילוב של מגוון רחב יותר של מכשירים וליצירת חווית שימוש משופרת למשתמש.

אילן ברסלר, סגן נשיא בקבוצת המחשוב האישי של אינטל, ומי שמוביל את פיתוח הטכנולוגיות ומוצרי התקשורת האלחוטית, מסר:

המחקר שלנו הראה כי הצרכן מייחס חשיבות גבוהה להזרמה חלקה של מידע בין סוגי מכשירים שונים. בזכות הטכנולוגיה והצוות המעולה של סקרינובייט, אנו מבקשים לפתור את אחד הכאבים הגדולים של המשתמשים הנוגע לצורך בשיתוף מידע ובעבודה עם אחרים, כך שלא משנה באיזו מערכת הפעלה הם ישתמשו ועם איזה סוג של מכשיר ירצו לתקשר ולשתף, הם יוכלו לעשות זאת בקלות וללא כל בעיה.

בעוד שהרעיון מאחורי הטכנולוגיה של סקרינובייט אינו חדש, העובדה כי הוא יוטמע ברמה עמוקה יותר במחשבים הניידים בזכות הרכישה על ידי אינטל צפוי להפוך את חווית השימוש לטובה יותר מטכנולוגיות מתחרות בשוק ולהציע תמיכה במגוון רחב יותר של מוצרים מפתרונות דומים אחרים. מדובר בקונספט שצובר תאוצה מצד חברות טכנולוגיה גדולות רבות בשוק, כאשר גם גוגל חשפה ב-CES 2022 תכנית משלה לשיפור העבודה בין המכשירים המחוברים השונים הזמינים בבית.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*קישורים בחלק מהפוסטים באתר קשורים בתכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים