הוכרז: Samsung Bespoke Jet – שואב אבק אלחוטי וצבעוני עם תחנת ריקון אבק יעודית

שואב BESPOKE Jet (מקור סמסונג) שואב BESPOKE Jet (מקור סמסונג)

סמסונג (Samsung) מציגה את שואב ה-Samsung Bespoke Jet, דגם חדש בסדרת שואבי ה-Jet המגיע כעת לשוק הבינלאומי ומציע תחנת ריקון אוטומטית, כשהוא משתלב בסדרת מוצרי ה-Bespoke של החברה עם עיצוב דקורטיבי ומגוון צבעים להתאמה טובה יותר לבית המשתמשים.

בדומה לשואב ה-Samsung Jet מתחילת 2020, ה-Bespoke Jet החדש של סמסונג הוא שואב אבק אלחוטי המגיע עם מערכת סינון HEPA מובנית בעלת 5 שכבות המסוגלת לסנן 99.999% מחלקיקי האבק בחדר. מאחר שמדובר על מוצר מסדרת ה-Bespoke של סמסונג, השואב מגיע בעיצוב דקורטיבי שנועד להבדיל אותו משואבי אבק רגילים, כאשר הוא יהיה זמין ב-3 צבעים שונים: לבן (Misty White), כחול (Midnight Blue) וירוק (Woody Green).

הדגם החדש מגיע במשקל של 1.44 ק”ג לשימוש נוח לזמן ממושך וראש יעודי לניגוב רטוב של הרצפה עם צמד “דיסקים” מסתובבים, כאשר הוא משלב בנוסף מסך LCD בידית השואב להצגת מידע למשתמש ומיכל פסולת בנפח חצי ליטר. בדומה לשואב ה-Jet הקודם של החברה, הדגם החדש משתמש במנוע ה-Digital Inverter Motor של סמסונג המגיע בדגם החדש עוצמת שאיבה גבוהה יותר של 210W, כאשר הסוללה מספיקה לעד שעת שימוש.

שואב BESPOKE Jet (מקור סמסונג)
שואב BESPOKE Jet (מקור סמסונג)

תחנה אוטומטית לריקון שואב ה-Bespoke Jet

החלק המעניין יותר בשואב ה-Jet החדש היא ה-All-in-One Clean Station, תחנת הריקון והאחסון של השואב המגיעה בעיצוב דקורטיבי ומיועדת לטעינה של השואב וגם לריקון האוטומטי שלו אל מיכל הפסולת של התחנה בנפח 1.2 ליטר, כאשר הוא משתמש בטכנולוגיית Air Pulse יעודית המאפשרת לה לרוקן את כל האבק מהשואב ישירות למיכל המובנה ללא בריחת אבק בתהליך הריקון.

שואב ה-Samsung Bespoke Jet החדש צפוי להיות זמין למכירה בשווקים נבחרים החל מינואר 2022, אך החברה לא מסרה צפי מחיר לדגם החדש מחוץ לקוריאה, שם עומד מחירו על 1,299,000 וון קוריאני (כ~3403 ש”ח).

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים