גאדג’טי מסקר: UGREEN HiTune T3 – בסים חזקים, חיי סוללה ארוכים ומחיר נמוך

אוזניות HiTune T3 (תמונה: UGREEN) אוזניות HiTune T3 (תמונה: UGREEN)

מעת לעת משיקה חברת UGREEN, המוכרת הודות למגוון הרחב של הציוד הנלווה לטלפונים ומחשבים שהיא משווקת, אוזניות חדשות. החברה מתמקדת בעיקר באוזניות TWS נטולות חוטים המוצעות במחירים נמוכים ומציעה שיפורים ליכולות מידי שנה. לאחר דגם ה-HiTune X6 שסקרנו בסוף השנה הקודמת, כעת מתמקדת החברה ב-HiTune T3, המציעות עיצוב מעט מיושן יותר, עם רגליות המתחקות אחר עיצוב האיירפודס של אפל.

את האוזניות קיבלנו לפני מספר שבועות כדי לבחון מה אפשר לקבל בתמורה למחיר ההשקה המיוחד שעומד על 35 דולרים (כ-110 ש”ח) בלבד.

מה בקופסה?

 • אוזניות TWS מדגם UGREEN HiTune T3
 • קופסה נטענת לאחסון וטעינה של האוזניות עם חיבור USB-C
 • כבל USB-C ל-USB A לטעינה
 • מתאמי סיליקון לאוזניים בשלושה גדלים (בנוסף למתאם שקיים על האוזניות)
 • חוברת הדרכה
תכולת אריזה HiTune T3 (תמונה: UGREEN)
תכולת אריזה HiTune T3 (תמונה: UGREEN)

אוזניות HiTune T3: הפעלה ראשונה ושימוש שוטף

את האוזניות מציידת הפעם החברה בקישוריות בלוטות’ 5.2, תוספת נחמדה, אך זו עדיין לא זמינה במגוון רחב במיוחד של טלפונים הקיימים כיום בשוק. החיבור מבוצע דרך תפריט הבלוטות’ במכשיר, ולאחר הצימוד הראשוני יתחברו האוזניות מחדש למכשיר אליו התחברו בפעם האחרונה. לצערי, ב-UGREEN עדיין לא פיתחו אפליקציה לאוזניות, כך שהשליטה כולה מבוצעת דרך משטחי המגע הזמינים על כל אחת מהאוזניות.

השימוש ברגליות בדגם הנוכחי מאפשר משטח מגע רחב יותר, כך שהתגובה של הנגיעות במשטחי המגע טובה, אם כי הייתי מעדיף אוזניות בלי הרגליות האלה ככל שמדובר בעיצוב. את פעולות המגע יש ללמוד בעל פה לפני השימוש הראשוני, מאחר שבהיעדר אפליקציה שתציג אותן, יהיה עליכם לשמור את הקופסה או הוראות המכשיר כדי לבחון מחדש כיצד לבצע פעולות שונות באוזניות.

בקצרה, נגיעה בודדת בכל אחת מהאוזניות מאפשרת להפעיל ולעצור שירים, שתי נגיעות משמשות למענה ולניתוק של שיחות טלפון מהמכשיר אליו מחוברות האוזניות, וכאשר מאזינים למוסיקה, ניתן להשתמש בשתי נגיעות באוזניה הימנית להעברת שיר קדימה ובשמאלית להעברה חזרה אחורה. נגיעה במשך 2 שניות תדחה שיחות טלפון ותאפשר את הפעלת העוזרת הקולית בנגיעה באוזניה שמאל ומעבר בין מצב סינון רעשים או האזנה לסביבה בנגיעה ממושכת באוזניה ימין.

אוסיף לכך כי פעמים רבות לאחר הפסקת שירים והסרת האוזניות מהאוזניים לעיתים הופעל השיר מחדש, מה שמעיד על רגישות יתר של משטחי המגע באוזניות, כשבנוסף מצאתי כי גם לאחר החזרת האוזניות לקופסה הן המשיכו לנגן.

מבנה האוזניות היה נוח לי פחות בהשוואה לזה של דגם ה-X6 היקר במעט וגם לאחר שימוש במתאמים האחרים מצאתי שהן לא אטמו את האוזניים כצפוי ואף לחצו מעט בשימושים ארוכים יותר.

טעינה וחיי סוללה, אוזניות UGREEN HiTune T3

על פי הצהרת החברה האוזניות מספקות חיי סוללה של לעד 24 שעות בסה”כ עם טעינות חוזרות במארז הטעינה, או 7 שעות בין טעינה לטעינה כאשר מצב סינון הרעשים סגור ועוצמת השמע הממוצעת עומדת על כ-60%. חיי הסוללה תלויים באופי השימוש באוזניות, כאשר אלמנטים שונים כמו עוצמת הווליום, שימוש במצב סינון הרעשים או מצב השיהוי הנמוך עשויים להפחית את חיי הסוללה.

במהלך השימוש באוזניות לצורך הסקירה השתמשתי בעוצמה של כ-70%, כאשר סינון הרעשים פעל במרבית השימושים, וקיבלתי בממוצע מעט פחות מ-6 שעות שימוש בין טעינה לטעינה, כאשר ללא מצב סינון הרעשים הזמן צפוי לעלות כלפי מעלה.

איכות השמע באוזניות HiTune T3

בדומה לדגם ה-UGREEN HiTune X6, גם במקרה של ה-T3 נמצא באוזניות דרייברי 10 מ”מ עם דגש גבוה על עוצמת הבס, תמיכה בקודקים AAC וSBC, אך ללא תמיכה בקודק ה-aptX של קוואלקום להעברת אודיו. אז מה בכל זאת שונה בין שתי האוזניות שמביא למחיר הנמוך יותר של דגם ה-T3? כמות המיקרופונים יורדת מ-6 מיקרופונים (3 בכל אוזניה) ל-2 בלבד, אלה מיועדים להפחתת רעשים במהלך שיחות עד לגובה של 25 דציבלים במקום 35 בדגם המתקדם יותר.

יחד עם זאת, איכות השמע באוזניות טובה והעוצמה שלהן מרשימה לטובה כך שלא נדרשתי להגביר מעבר ל-70% כדי לקבל אפקט מצויין ובאסים המודגשים היטב (ושואלים, שיר הבדיקה האהוב עלי לצורך זה הוא What’s Up Danger מהסאונדטרק של Into the Spiderverse, אבל יש עוד הרבה אחרים). כן אוסיף כי כמו בדגם ה-X6, גם כאן הבסים חזקים ומרטיטי אוזניים בשירים שמדגישים אותם, משהו שאולי לא יתאים לכל אחד, ואני באופן אישי מעדיף משהו רגוע יותר.

סינון הרעשים האקטיבי עושה עבודה טובה גם מחוץ לבית, אך בכל הנוגע לביצוע שיחות הרגשתי שזה עובד פחות טוב בהשוואה לדגמים קודמים של החברה. קיבלתי מספר פידבקים על כך שלא שומעים אותי הכי טוב (“שומעים חלש, רונן”), אך אני שמעתי את הצד השני היטב בכל שיחה. מחוץ לבית המצב לא אידאלי לביצוע שיחות עם האוזניות תחת רעשי הרחוב, אף הסינון הזמין.

אוזניות HiTune T3 (תמונה: UGREEN)
אוזניות HiTune T3 (תמונה: UGREEN)

השורה התחתונה: מה חשבנו על ה-UGREEN HiTune T3

במחיר של 35 דולר האוזניות החדשות של UGREEN מאגדות חבילה לא רעה בכלל. הדרייברים הגדולים מספקים עוצמת שמע גבוהה ובאסים חזקים במיוחד, והחוסר העיקרי גם הפעם נוגע לאי זמינותה של אפליקציה, שמשמעותה גם חוסר באקוולייזר שיאפשר להתאים את השמע למה שכל משתמש יעדיף באופן פרטני.

סינון הרעשים האקטיבי שמוצע ברמת המחיר הנמוכה הזו גם הוא תוספת טובה מאוד, אך סינון הרעשים הנשען על זוג המיקרופונים באוזניות לא מספק את הסחורה כפי שהייתי מצפה בזמן ביצוע שיחות.

מחיר: 35 דולר (במבצע ההשקה)

לחצו כאן למידע נוסף ולרכישה בחנות UGREEN ב-Aliexpress

מה אהבנו?

 • באסים חזקים
 • סינון רעשים אקטיבי
 • עוצמת שמע
 • תפעול האוזניות (בנגיעה)

ומה לא?

 • ללא אקוולייזר
 • ללא אפליקציה
 • ללא תמיכה ב-AptX
 • נוחות באוזניים
 • ללא עמידות במים
 • ללא טעינה אלחוטית של מארז הטעינה

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים