מארוול חושפת טריילר מלא לסדרה “מון נייט” עם אוסקר אייזיק

תמונה: Marvel

מארוול פותחת את השנה החדשה עם טריילר מלא לסדרה הראשונה שלה לשנת 2022 – “מון נייט” (Moon Knight), אחת מארבע סדרות מקור חדשות שיעלו במהלך השנה בפלטפורמת הסטרימינג דיסני פלוס.

מבין סדרות המקור של מארוול ודיסני עד כה, “מון נייט” היא כנראה האפלה והרצינית ביותר – אם כי היא עדיין שומרת על דירוג צפייה לכל המשפחה. הסדרה עוקבת אחר סטיבן גרנט (אוסקר אייזיק, “חולית”), מוכר מנומס ונעים הליכות בחנות מתנות, אשר מתחיל לחוות זכרונות מחיים אחרים. גרנט מגלה כי הוא סובל מפיצול אישיות וחולק את גופו עם שכיר החרב מארק ספקטור. שתי הזהויות מתחילות להתמזג כאשר סטיבן/מארק נקלע לתעלומה מסתורית ונבחר על ידי אל מצרי להפוך לגיבור על לוחם פשע.

הטריילר האפלולי נפתח בשיחת טלפון של סטיבן לקו חם התומך באנשים המנסים להישאר ערים. הוא מדווח כי יש לו בעיה להבדיל בין חייו הערים לבין חלומות מציאותיים אותם חולם בלילה ועל כן מפחד להירדם. בבוקר, אנו רואים שסטיבן קשר עצמו למיטה כדי למנוע מעצמו להתהלך מתוך שינה אם יירדם.

ללא שינה, סטיבן מתקשה לתפקד בחיי היומיום שלו והופך לפרנואיד. אך שיחת טלפון מסתורית שהוא מקבל המיועדת לאדם בשם מארק מבהירה לו שלא מדובר בפרנויה – והוא באמת סובל מפיצול אישיות. האדם היחיד שנראה כי מבין אותו הוא מנהיג כת (אית’ן הוק, “שבעת המופלאים”) אשר מדרבן אותו דווקא לאמץ את הצד האפל באישיותו. רק בסוף הטריילר אנו מקבלים הצצה לתלבושת של מון נייט, אשר עוטפת את סטיבן, רגע לפני שהוא משחרר את כל האלימות שלו על קורבנו הראשון.

הסדרה בת 6 הפרקים תהיה הראשונה של מארוול ודיסני אשר עוסקת בדמויות חדשות לחלוטין, ולא בהרחבות של דמויות שראינו בסרטי הנוקמים. ככזו, טרם ידוע מה הקשר הרשמי שלה ליקום הקולנועי של מארוול או כיצד תשתלב בו בעתיד.

“מון נייט” תעלה לדיסני פלוס ב-30 במרץ, 2022.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים