זמן לעדכן: WhatsApp לאייפון מקבלת תמיכה בהקלטות בהמשכים, מצב ריכוז ועוד

אפליקציית וואטסאפ צילום: רונן מנדזיצקי

זה נשמע כמו החלום הרטוב של כל אחד מאיתנו, היכולת להקליט הודעה קולית ב-WhatsApp, לעצור באמצע, להיזכר מה רצינו ולהמשיך את ההקלטה מבלי לבזבז את הזמן של הצד השני לשמיעת קול המחשבה שלנו. החלום הזה הפך למציאות עם הגרסה האחרונה ל-iOS של האפליקציה הפופולרית, כך שמשתמשי אייפון יוכלו ליהנות מהפיצ’ר הזה ועוד כבר עכשיו.

לא רק משתמשי אייפון ייהנו מהפיצ’ר לזמן רב, כשבחברה עובדים במקביל על הפיצ’ר הזה למשתמשי האפליקציה במחשב, אך נכון לשלב זה, מדובר בפיצ’ר שמוגבל רק לאייפונים. בנוסף אליו, העדכון, שמגיע תחת מספר הגרסה 22.2.75, מביא גם את האפשרות להצגת תמונת הפרופיל של האדם איתו אנחנו מדברים, באופן דומה לשיחות ב-Messenger של פייסבוק או ב-Twitter.

עוד בעדכון נמצא תמיכה במצב הריכוז אותו הכרנו עם iOS 15, כך שמשתמשים יוכלו לבחור אנשי קשר ספציפיים שיוכלו לשלוח להם הודעות גם כשמצב הריכוז פעיל. בעדכוני הבטא הפעילים של האפליקציה לפני כן כבר ראינו אפשרויות כמו הוספת תגובות באמצעות אימוג’ים על גבי הודעות, זאת באופן דומה גם כן ל-Messenger של פייסבוק שכבר כוללת את הפיצ’ר הזה.

חלוקת הפיצ’רים בין האפליקציות לא אמורה להיות זרה לנו, כש-Meta מהווה את הבעלים של Facebook, WhatsApp, Messenger ו-Instagram, מה שאומר ששיתוף פיצ’רים בין האפליקציות הוא דבר שיקרה בשגרה. בשלב זה לא ידוע מתי משתמשי אנדרואיד יקבלו את האפשרות להפסקה הקלטת והמשכתה לאחר מכן, אך בהתחשב בעובדה שהפיצ’ר כבר נמצא בהפצה בגרסת ה-iOS, אנחנו משערים שהיום אינו רחוק.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים