גרסה 8.5 של טלגרם מוסיפה סטיקרים בוידאו ויותר אפשרויות תגובה באפליקציה

טלגרם 8.5

את החודש הראשון של 2022 טלגרם (Telegram) החליטה לסגור עם גרסה 8.5 של אפליקציית ההודעות הפופולרית, העדכון הראשון לשנה החדשה המביא איתו סוג חדש של סטיקרים אותם משתמשים יוכלו לשלוח אחד לשני, “סטיקרי וידאו” (Video Stickers), זאת בנוסף לאפשרויות חדשות לתגובות (Reactions) ועוד.

אחד מהפיצ’רים אותם אפשר למצוא בתוכנות מסרים מידיות רבות היום הוא הסטיקרים, אוסף מוכן מראש של תמונות אותן ניתן לשלוח באפליקציות השונות, המגיע בנפרד מאוסף האמוג’י ההולך וגדל משנה לשנה. בעוד שטלגרם הרחיבה כבר לפני מספר שנים את היכולת לשלוח סטיקרים מונפשים עם קבצי אנימציה קטנים, המשתמשים עדיין נאלצו להשתמש בפתרונות חיצוניים על מנת ליצור אותם עד היום.

כעת טלגרם לוקחת את נושא הסטיקרים צעד אחד גדול קדימה עם “סטיקרי הוידאו” (Video Stickers), אפשרות מובנית חדשה באפליקציה המאפשרת למשתמשים לקחת סרטוני וידאו רגילים ולהפוך אותם לסטיקרים מונפשים, דבר הדורש מספר צעדים נוספים, אך מדובר בתהליך פשוט יותר מזה אותו נאצלו לעשות עם הסטיקרים המונפשים עד כה.

בנוסף לסטיקרים החדשים, טלגרם משפרת ומרחיבה את אפשרות ה”תגובות” (Reactions) שנוספה בעדכון הקודם עם חמישה אמוג’י חדשים אותם ניתן לשלוח כתגובה: 🥰🤯🤔🤬👏 – אלה שהופכים בגרסה החדשה גם לאמוג’י מונפשים אינטראקטיביים ומשלבים את האנימציה כחלק מהתגובה להודעה, לחיצה ארוכה יותר על האמוג’י תגדיל את האנימציה שלו.

פיצ’ר נוסף שהחברה הוסיפה לתגובות הוא מעבר מהיר וסימון תגובות גם מחוץ לצ’אט, בדומה למקרה בו קישור למשתמש ספציפי יגרום להופעת הסימון @ מחוץ לצ’אט ויאפשר למשתמש לעבור במהירות להודעה בה הוא תויג. בגרסה החדשה טלגרם מוסיפה לתגובות את הסימון ♡, כך שמשתמשים יוכלו לראות שמישהו הגיב על ההודעה שלהם ולעבור עם הכניסה לצ’אט במהירות לאותה ההודעה.

אמוג’י מונפש אינטרקטיבי בטלגרם 8.5 (מקור טלגרם)
אמוג’י מונפש אינטרקטיבי בטלגרם 8.5 (מקור טלגרם)

שינוי אחרון ומעט יותר צנוע מגיע בדמות אפשרות ניווט חדשה עבור משתמשים העוברים בין מספר חלונות צ’אט, קבוצות או ערוצים בטלגרם, כאשר לחיצה ארוכה על כפתור החזור תפתח אפשרות בחירה לאיזה “חלון” לחזור, ולא רק לעבור לחלון הקודם בו המשתמש ביקר.

כך תצטרפו לקבוצות של גאדג’טי בטלגרם:

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים