דייסון משיקה צמד מסנני אוויר חדשים בישראל עם זיהוי וטיהור של פורמאלדהיד

מטהר אוויר Dyson Purifier Hot+Cool Formaldehyde (מקור יחצ)

חברת דייסון (Dyson), המוכרת בעיקר בזכות שואבי האבק שלה, משיקה צמד מסנני אוויר חדשים בישראל מסדרת ה-Dyson Purifier, הכוללים את ה-Dyson Purifier Hot+Cool Formaldehyde מדגם HP09 ו-Dyson Purifier Cool Formaldehyde מדגם TP09, המגיעים עם יכולת זיהוי וסינון של פורמלדהיד ואף סינון של נגיף שפעת החזירים (H1N1) לפי הצהרת החברה.

האוויר אותו אנחנו נושמים רווי בלא מעט חומרים נוספים שהיינו מעדיפים שלא היו מגיעים לריאות שלנו, בהם חלקיקי אבק, אלרגנים ועוד, מה שיצר תחום יעודי של מסנני אוויר ביתיים, בהם ה-Dyson Pure Hot+Cool אותו סקרנו בעבר.

צמד מסנני האוויר החדשים של דייסון לוקחים את נושא סינון האוויר שלב אחד קדימה בזכות טכנולוגיה לזיהוי וסינון של תרכובות אורגניות נדיפות VOC (ר”ת Volatile organic compound), בהן פורמלדהיד, המוכר גם כפורמלין, חומר כימי הנמצא בחפצים רבים בבית.

מטהר אוויר Dyson Purifier Cool Formaldehyde (מקור דייסון)
מטהר אוויר Dyson Purifier Cool Formaldehyde (מקור דייסון)

שני מסנני האוויר מגיעים בעיצוב ששונה ממסנני אוויר אחרים בשוק, כאשר מעל בסיס גדול יושב “מבנה אליפטי” גבוה, ממנו יוצא האוויר הנקי שתורם לשיפור זרימת האוויר בחדר עם טכנולוגיית ה-Air Multiplier, שמושכת אוויר מזוהם לבסיס מסנן האוויר בו יושב מערך הפילטרים הכולל מסנן HEPA H13 לסינון 99.95% מהחלקיקים בגודל של עד 0.1 מיקרון.

דגם ה-Purifier Cool מאפשר הזרמת אוויר “קר” בלבד ומגיע בגובה של 105 ס”מ ודגם ה-Purifier Hot+Cool מציע גם אפשרות לחימום החדר, כאשר הוא מגיע בגובה נמוך  יותר של 77 ס”מ.

צמד מסנני האוויר החדשים של דייסון זמינים למכירה בישראל, כאשר מחירם עומד על:

  • מחיר מסנן ה-Dyson Purifier Hot+Cool Formaldehyde מדגם HP09 עומד על 3360 ש”ח.
  • מחיר מסנן ה-Dyson Purifier Cool Formaldehyde מדגם TP09 עומד על 2999 ש”ח.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים