טלגרם מוסיפה מנהל הורדות ומגוון שיפורים נוספים בגרסה 8.6

טלגרם 8.6 (מקור טלגרם) טלגרם 8.6 (מקור טלגרם)

טלגרם (Telegram) משחררת את גרסה 8.6 של אפליקציית ההודעות הפופולרית, המגיעה עם מנהל הורדות חדש להורדת קבצים באפליקציה, אפשרות לשידורי וידאו חיים מאפליקציות חיצוניות ומספר שיפורים לממשק המשתמש.

מנהל ההורדות של טלגרם

אחד הפיצ’רים השימושיים ביותר בטלגרם הוא התמיכה באחסון ושיתוף של קבצים בנפח גבוה של עד 2GB, כאשר בגרסה 8.6 החדשה נוסף לאפליקציה מנהל הורדות המספק שליטה טובה יותר על ההורדות המבוצעות באפליקציה.

בזמן שקיימות הורדות פעילות בטלגרם ניתן מעתה להיכנס למנהל ההורדות דרך אייקון שיופיע בסרגל החיפוש באפליקציה, כאשר בתוך מנהל ההורדות אפשר לראות את ההורדות הקודמות והנוכחיות, עם אפשרות להשהות הורדות ולהמשיך אותן לאחר מכן או לשנות את תיעדוף ההורדה באפליקציה על מנת שירדו מהר יותר.

שידורים חיים בטלגרם

אחרי שהסירה את מגבלת המשתמשים בשידורי הוידאו החיים בגרסה 8.0, טלגרם מוסיפה בגרסה 8.6 החדשה אפשרות לשתף שידורי וידאו חיים מאפליקציות סטרימינג יעודיות דרך האפליקציה עצמה.

התכונה החדשה מגיעה עם תמיכה בתוכנות כמו OBS Studio או XSplit Broadcaster, המוסיפות אפשרויות נוספות לשידור מעבר לאלו המובנות בטלגרם.

תכונות נוספות בגרסה 8.6 של טלגרם

הגרסה החדשה מגיעה עם מספר שינויים בממשק האפליקציה, כמו עדכון ממשק ההתחברות והוספת תפריטים חצי שקופים בגרסה למכשירי אנדרואיד, בדומה לאפשרות הקיימת במכשירי האייפון.

שינוי הממשק הגדול יותר מגיע בדמות תפריט הקבצים המצורפים החדש, המאפשר למשתמשים לשלוח מספר תמונות או סרטונים כ”אלבום”.

בין השינויים הנוספים בגרסה החדשה אפשר למצוא גם שדרוג לקישורי ה-t.me, המאפשרים פתיחה מהירה של שיחה, קבוצה או ערוץ בטלגרם על סמך שם המשתמש.

לדוגמה: הקישור t.me/realgadgety שמוביל לערוץ הרשמי של Gadgety בטלגרם.

בנוסף לעמוד פתיחה חדש לקישור, משתמשים יוכלו  גם להשתמש במספר הטלפון שלהם בפורמט t.me/+123456789 ולא רק בשם המשתמש שלהם.

קישור t.me מבוסס טלפון (מקור טלגרם)
קישור t.me מבוסס טלפון (מקור טלגרם)

העדכון החדש משדרג בצורה משמעותית את חווית השימוש בטלגרם במיוחד בזכות מנהל ההורדות החדש, אך לא פחות מכך הוא משדרג את יכולות השידורים החיים באפלקציה עם התמיכה בשידורים חיצוניים, דבר שצפוי להיות פופולרי במיוחד בקהילת הסטרימרים.

כך תצטרפו לקבוצות של גאדג’טי בטלגרם:

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים