טלגרם חוגגת יום הולדת עם עדכון לגרסה 8.0

טלגרם (Telegram) חוגגת 8 שנים ומכריזה על גרסה 8.0 של אפליקציית ההודעות הפופולרית, המגיעה עם מגוון שדרוגים, בהם הסרה של מגבלת ה-1000 משתתפים בשיחות וידאו ושידורים חיים ואפשרות למספר בלתי מוגבל של צופים, זאת בנוסף לשדרוגים נוספים, בהם מערכת העברת הודעות משודרגת מצ’אט לצ’אט, שדרוגים לסטיקרים ועוד.

כשנה בדיוק לאחר ההכרזה על גרסה 7.0 לרגל חגיגות 7 השנים לטלגרם, החברה ממשיכה במסורת עם גרסה 8.0 החדשה לרגל יום הולדת שמונה של החברה, כאשר הדגש העיקר בגרסה החדשה הוא יכולות שידור הוידאו שלה ב”שיחות וידאו” (Video Chat) בצ’אטים רגילים ו”שידורי וידאו” (Live Stream) בערוצים.

>> הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג'טי

יכולת שידור הוידאו היא תכונה חדשה יחסית בטלגרם, שהוצגה בגרסה 7.8 עם Group Video Calls, אז התאפשר ל-30 איש לצפות בשידורים. היא עודכנה לאחר מכן ל-Group Video Calls 2.0 בגרסה 7.9 של האפליקציה בה המספר גדל ל-1000, וכעת, בגרסה 8.0 החדשה, הוסרה מגבלת המשתמשים כלל, או במילים של טלגרם – היא מוגבלת רק ב”גודל האוכלוסיה בעולם”.

שדרוג גדול נוסף שמגיע בגרסה החדשה נצמא בתחום העברת ההודעות מצ’אט לצ’אט בטלגרם. בעוד שבעבר משתמשים היו יכולים לבצע העברה פשוטה של הודעות ממשתמש למשתמש, מעכשיו נוספות אפשרויות חדשות להעברה, בהן יכולת להסיר את שם יוצר ההודעה המקורית או במקרה של תמונות את הכיתוב המקורי שלהן, כאשר משתמשים יוכלו לראות כיצד תראה ההודעה שהם יעבירו בטרם השליחה שלה, עם אפשרות לבחור מחדש אילו הודעות להעביר או לאילו משתמשים.
העברת הודעות גמישה בטלגרם (מקור טלגרם)

כרגיל, החברה הוסיפה גם שדרוגים נוספים לאפליקציית הטלגרם, בהם אפשר למצוא כמה בתחום הסטיקרים. בגרסה החדשה יצטרף סטטוס “משתמש בוחר סטיקר”, בדומה לסטטוס שרואים כאשר משתמש כותב הודעה, שורת סטיקרים פופולריים בתפריט הסטיקרים, ובעבור משתמשי האנדרואיד גם תצוגה מקדימה מוגדלת של הסטיקרים.

לבסוף, וכמו שהתרגלנו לראות בעדכונים קודמים, החברה ממשיכה להוסיף עוד אמוג’י מונפשים חדשים שניתן לשלוח באופן אוטומטי במשלוח הודעה המכילה את האמוג’י בלבד.

אמוג’י מונפשים חדשים (מקור טלגרם)

כך תצטרפו לקבוצות של גאדג’טי בטלגרם:

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים