מעריצת הנוקמים מקבלת כוחות משלה בטריילר לסדרה “מיס מארוול”

מיס מארוול (תמונה: Marvel)

סדרות המקור של מארוול בדיסני פלוס ממשיכות להתרחק מהדמויות המוכרות מסרטי הנוקמים ומתחילות להציג דור חדש של גיבורים. כעת חושפת מארוול את הגיבורה הצעירה שתככב בסדרה לכל המשפחה “מיס מארוול” (Ms. Marvel).

הגיבורה החדשה היא קאמלה קאן, נערה מניו ג’רזי אשר סוגדת לגיבורי העל המרכיבים את “הנוקמים”. היא חולמת להיות אחת מהם ואפילו כותבת יצירות פאן-פיקשן משלה על הגיבורה החביבה עליה, קפטן מארוול. כעת, קאן עומדת להתקרב צעד אחד אל הגיבורים הנערצים, כאשר היא מקבלת כוחות על משלה.

הטריילר שמעוצב בסגנון קומיקס מציג את חייה הנורמליים של קאמלה, הנחשבת המוזרה של בית הספר בעקבות האובססיה שלה לגיבורי על.

אנו רואים את כל הסצינות הטיפוסיות של דרמת תיכון – מבוכה מול בן שהיא מחבבת, הסתבכות עם היועץ וחלומות בהקיץ על תהילה.

אך מה שמתחיל בדמיון לסדרה “אמת או חובה” (Never Have I Ever) של נטפליקס ממשיך עם טוויסט מארוולי המגשים את חלומה של קאמלה, המתעוררת יום אחד עם כוחות על קוסמיים.

אבל המציאות אינה פנטזיה וכח גדול בא עם אחריות גדולה. קאמלה מוצאת עצמה מעורבת במשימה מסוכנת שתגרום לה להבין איך באמת נראים חייהם של גיבורים.

מיס מארוול (תמונה: Marvel)
מיס מארוול (תמונה: Marvel)

הסדרה מבוססת על אחד מספרי הקומיקס הפופולריים ביותר של מארוול בשנים האחרונות. הספר ראה אור ב-2014 והשיק מחדש את הדמות של הנערה המוסלמית לקהל חדש וצעיר.

העיבוד של ספר הקומיקס לסדרה, כך נראה, יתמקד בסיפור הבסיסי של הדמות, אך בהחלט ישנה דברים. כבר בטריילר ניתן לראות כי כוחותיה של מיס מארוול יותר מבוססים על יצירת אנרגיה, בניגוד לספר הקומיקס, בו היא מסוגלת לשנות את גודלה ולמתוח את גפיה.

עם הסדרה החדשה, מיס מארוול תצטרף לקבוצה ההולכת ומתגבשת של גיבורים ילדותיים יותר בסדרות של דיסני פלוס. ב”הוקאיי” כבר פגשנו את קייט בישופ בגילומה של היילי סטיינפלד, ונדמה כי מארוול בונים לאט לאט את צוות “הנוקמים הצעירים”, שייתכן ויצטוותו יחדיו לסדרה משלהם בהמשך.

בינתיים, אנו צפויים לראות את מיס מארוול גם בסרט ההמשך של “קפטן מארוול”, שם ככל הנראה תפגוש את הגיבורה האהובה עליה. הסרט, שייקרא “The Marvels”, צפוי לצאת בשנת 2023.

“מיס מארוול” תעלה לשידור בדיסני פלוס ב-8 ביוני.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים