טיקטוק תאפשר שילוב קליפים קצרים מ-GIPHY בסרטונים שתיצרו באפליקציה

GIPHY Clips מגיעים לטיקטוק (מקור GIPHY) GIPHY Clips מגיעים לטיקטוק (מקור GIPHY)

טיקטוק, הרשת החברתית הפופולרית המאפשרת למשתמשיה להעלות סרטונים קצרים, הכריזה על ה-TikTok Library (“ספריית טיקטוק”), שדרוג למערכת עריכת הסרטונים הקיימת בשיתוף פעולה חדש עם GIPHY, פלטפורמת תמונות ההנפשה (Gif) השייכת כיום למטא, שיאפשר למשתמשים לשלב סרטוני GIPHY Clips בסרטונים אותם הם מעלים לטיקטוק.

השימוש באנימציות GIF ברשתות החברתיות הפך נפוץ למדי, בדומה לשימוש באמוג’י וסטיקרים. מדובר על סרטוני אנימציה קצרים שנועדו לתת למשתמשים דרך נוספת להתבטא ברשת. כחלק מהשימוש הגובר ב-GIFים נוצרו גם פלטפורמות יעודיות כמו GIPHY, שנועדו להקל עליהם במציאת ה-GIF המתאים למה שהם רוצים לבטא באותו הרגע.

בעוד ש-GIF היא תמונה מונפשת רגילה, GIPHY יצרה במהלך השנים האחרונות את ה-GIPHY Clips, אליהם החברה מתייחסת כ-GIFים עם אודיו או בצורה פשוטה יותר – סרטונים קצרים. אלו אותם ה-GIFים שהתרגלנו לחפש ולהשתמש בהם, אך עם קטעי הקול המקוריים שלהם.

שיתוף הפעולה החדש של טיקטוק ו-GIPHY מגיע בדמות פיצ’ר ספריית הטיקטוק החדש, שמשדרג את עורך הסרטונים המובנה בטיקטוק ומאפשר למשתמשים לשלב קטעי GIPHY Clips בתוך הסרטונים שלהם, כאשר בשלב הראשוני משתמשים יוכלו לחפש ב-4 קטגוריות של סרטוני GIPHY Clips:

  • תגובות – סרטונים שנועדו להציג תגובה בדומה לגרסאות ה-GIF הרגילות.
  • ציטוטים – סרטונים הכוללים משפטים וציטוטים מאנשים ודמויות מוכרות.
  • אנשים – סרטונים של אנשים מפורסמים.
  • רגעים איקוניים – סרטונים של רגעים משמעותיים כמו נאומים, דמויות טלוויזיה וכו’.
GIPHY Clips בטיקטוק (מקור טיקטוק)
GIPHY Clips בטיקטוק (מקור טיקטוק)

אפשרות העריכה החדשה של סרטוני הטיקטוק עם ה-TikTok Library המשלבים את סרטוני ה-GIPHY Clips תגיע באופן הדרגתי למשתמשי אנדרואיד ו-iOS ברחבי העולם.

הסבר שימוש ב-GIPHY Clips בטיקטוק:

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים