טיקטוק משיקה כלי ליצירת אפקטים בשם Effect House

Effect House - בונה האפקטים של טיקטוק (מקור טיקטוק)

טיקטוק (TikTok), הרשת החברתית הפופולרית המאפשרת למשתמשיה להעלות סרטונים קצרים, משיקה את Effect House (“אפקט האוס”), כלי חדש שיאפשר למשתמשים בפלטפורמה ליצור אפקטים בצורה עצמאית על מנת לשדרג את הסרטונים אותם הם מעלים.

אחרי שרק בחודש שעבר הציגה את ה-TikTok Library (“ספריית טיקטוק”) שמאפשרת להוסיף סרטוני GIPHY Clips קצרים לסרטונים שיוצרים באפליקציה, החברה משדרגת גם את האפקטים השונים אותם המשתמשים יכולים לנצל.

תוכנת ה-Effect House החדשה יוצאת כעת מגרסת בטא ותאפשר ליצור אפקטים בצורה עצמאית במקום להסתמך על אפקטים מוכנים מראש, כאשר ניתן לבדוק עבור כל סרטון באיזה אפקט הוא משתמש ומי היוצר שלו.

הכלי החדש היה זמין עד כה בגרסת בטא עבור יותר מ-450 יוצרי אפקטים ונתן השראה ליותר מ-1.5 מיליארד סרטוני טיקטוק שונים, שצברו יחדיו יותר מ-600 מיליארד צפיות.

משתמשים שירצו ליצור אפקטים באופן עצמאי יצטרכו להוריד את תוכנת ה-Effect House למחשב ולהשתמש במדריכים של החברה על מנת להתחיל וליצור אפקטים. כל אפקט אותו יצרו יעבור בדיקה על ידי החברה כדי לוודא שהוא עומד בסטנדרטים וההנחיות של טיקטוק, כאשר חברי קהילה יוכלו לדווח על אפקטים שאינם הולמים.

נכון להיום, תוכנת ה-Effect House החדשה של טיקטוק זמינה רק למחשבי המק של אפל, ללא צפי זמינות בעבור מחשבים מבוססי ווינדוס. 

בין הסיבות הרבות לפופולריות של טיקטוק אפשר למנות את האפקטים השונים אותם החברה מציעה כיום למשתמשים שלה, בעזרת אלה הם יכולים לשדרג את הסרטון הבסיסי שלהם, זאת בנוסף לאפשרויות העריכה הקיימות.

יצירת אפקטים נחשבת לצעד מתקדם יחסית בעבור המשתמש הממוצע, אך יכולת זו מאפשרת גם למשתמשים מתקדמים יותר ליצור ולהפיץ אפקטים שמתאימים לחזון האישי שלהם מבלי להסתמך על יוצרים אחרים או על החברה עצמה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים