טלגרם עובדת על גרסת פרימיום בתשלום

אפליקציית טלגרם (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) אפליקציית טלגרם (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

חברת טלגרם (Telegram), המפתחת את אפליקציית ההודעות הפופולרית באותו השם, עובדת על פיתוח Telegram Premium, תוכנית פרימיום בתשלום בעבור משתמשי האפליקציה שאותרה בגרסת בטא חדשה ומציגה כרגע סטיקרים מונפשים חדשים שיהיו זמינים רק למשתמשי הפרימיום.

בזמן שעולם אפליקציות המסרים המיידיים נשלט עדיין על ידי וואטסאפ עם כ-2 מיליארד משתמשים, טלגרם צברה לא מעט פופולריות במהלך השנים האחרונות והגיעה לכ-550 מיליון משתמשים, בעיקר בזכות אוסף הפיצ’רים המרשים שלה הממשיך להתרחב מדי חודש עם עדכונים חדשים, דבר שהוביל אותה לנסות ולייצר הכנסה נוספת מהמשתמשים בצורה ישירה.

תוכנית הפרימיום החדשה של טלגרם נחשפה בגרסת הבטא 8.7.2 של טלגרם ל-iOS, דרך תוכנית ה-TestFlight העובדת מול שרת בדיקות יעודי של טלגרם.

לפי התמונות, תוכנית הפרימיום תציע למשתמשים סטיקרים מונפשים בלעדיים שיהיו זמינים רק עבורם, כאשר דיווח נוסף מציין כי משתמשי הפרימיום גם יזכו לקבל סימון יעודי בפרופיל שלהם בדמות כוכב ⭐.

טלגרם פרימיום (מקור Telegram Beta)
טלגרם פרימיום (מקור Telegram Beta)

נכון להיום אין פרטים נוספים על תוכנית ה-Telegram Premium בתשלום עליה עובדת טלגרם. 

הסיבה העיקרית לתוכנית הפרימיום החדשה של טלגרם פשוטה למדי ובמרכזה הרצון לפתח כלים למונטיזציה, ייצור הכנסה מהפלטפורמה הפופולרית והחינמית של החברה.

אחרי שהציגה את הגרסה שלה לפרסומות, טלגרם תנסה לפנות גם לקהל הרחב יותר עם אפשרות לקבלת פיצ’רים נוספים בתשלום, כאשר במסגרת תכנית הפרימיום סביר להניח כי המשתמשים יקבלו הרבה יותר מסטיקרים בלעדיים וסימון כוכב בפרופיל בלבד. צמד השאלות הגדולות ביותר כרגע הן מה ההטבות שתציע החברה במסגרת התכנית ובאיזה מחיר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים