הרימייק של משחק האימה Dead Space יגיע מוקדם מהצפוי

Dead Space (תמונה: EA) Dead Space (תמונה: EA)

אלקטרוניק ארטס (EA) הכריזה ביולי של השנה שעברה כי היא עומלת על חידוש למשחק האימה “Dead Space“, אשר יועד לצאת מתישהו במהלך 2023. כעת מכריזה החברה כי התאריך יגיע מוקדם ממאוחר והמשחק ייצא ממש עם תחילת השנה הבאה – ינואר 2023.

כמו המשחק המקורי, גם כאן יגלם השחקן את המהנדס אייזיק קלארק, אשר נשלח למשימה יומיומית לתקן את חללית ה-SUG אישימורה. אך הסיפון יוכיח כסיוט מתמשך כאשר קלארק מגלה שצוות החללית נשחט ונמצא נגוע בוירוס חייזרי. בעוד הוא מנסה לשרוד בחללית ולשמור על שפיותו, קלארק מנסה גם לאתר את חברתו הנעדרת ומקווה כי הוירוס לא הגיע גם אליה.

בעוד הוא מבוסס על משחק Dead Space המקורי, הרימייק נבנה שוב מאפס באמצעות מנוע Frostbyte של החברה והוא צפוי לכלול שיפורים ויזואליים כמו גם איכות סאונד חדה יותר אשר תסייע לשחקן להיטמע במסעו לאורך המסדרונות המלחיצים של המשחק.

הרימייק צפוי להגיע לפלטפורמות פלייסטיישן 5, Xbox X/S ו-PC, והצצה ראשונה אליו תינתן לקראת חג ליל כל הקדושים באוקטובר. מעריצים שצפו באירוע לייבסטרים מוקדם יותר שערכה EA באוגוסט של השנה שעברה הספיקו כבר לראות חלק מהשינויים החדשים שנערכו במשחק – כולל שינוי אחד אכזרי במיוחד.

במשחק המקורי נדרש השחקן לכרות את הגפיים של היצורים המתים-חיים הנקראים נקרומופרס. במשחק החדש נראה כי כלי הנשק שנבחר כדי לבצע את המשימה ישפיע ויזואלית על הדרך בה היא תתבצע, כולל תוצאות גרפיות של איברים מתנדנדים, נקרעים ומחושמלים. השינוי מגיע במטרה לעודד את השחקן להתנסות בכלי נשק שונים המוצעים במשחק ולא להסתפק בנשק אחד אהוב לאורך כל המסע.

בין השינויים הנוספים ניתן למצוא גם עדכונים לאביזרים שבמשחק, הרקעים והכלים שיהפכו מפורטים יותר כדי להתאים לחוויית המשחק המודרנית בקונסולות הדור הבא, בטווח דינמי גבוה.

הרימייק של Dead Space יינחת ב-27 בינואר, 2023.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים