הוכרז: CORSAIR Voyager a1600 – נייד הגיימינג הראשון של קורסייר

נייד CORSAIR Voyager a1600 (מקור קורסייר)

קורסייר (Corsair), יצרנית פתרונות הגיימינג והחומרה המוכרת, הכריזה במהלך כנס Computex 2022 על כניסה לשוק הניידים עם ההכרזה על ה-CORSAIR Voyager a1600, נייד הגיימינג הראשון של החברה, המגיע כחלק מתוכנית ה-AMD Advantage Edition ומשלב מסך 16 אינץ’ ומפרט גיימינג המבוסס על מוצרי AMD.

למרות שהיא שחקנית חדשה בתחום הניידים, נייד ה-Voyager החדש של קורסייר מציע חבילה מעניינת למדי בעבור המשתמשים, עם מסך 16 אינץ’ ביחס 16:10 המגיע ברזולוציית +QHD ותדר של 240Hz.

בנוסף, החברה משלבת בדגם החדש תמיכה בטכנולוגיית ה-Slipstream Wireless האלחוטית לחיבור ציוד היקפי ללא צורך במתאמים נוספים.

נייד CORSAIR Voyager a1600 (מקור קורסייר)
נייד CORSAIR Voyager a1600 (מקור קורסייר)

הדגם החדש מגיע כחלק מתוכנית ה-Advantage Edition, שנועדה למקסם את הביצועים בניידים מבוססי AMD, כאשר מתחת למכסה של ה-Voyager ניתן למצוא מעבד Ryzen 6000HS יחד עם כרטיס Radeon  RX 6800M, אליהם נוספים עד 64GB זיכרון וצמד כונני SSD בנפח של עד 2TB כל אחד.

החברה בחרה לשלב בנייד החדש מקשי CHERRY MX Ultra-Low Profile מכניים בעלי פרופיל אולטרה-נמוך, המגיעים עם תאורת RGB נפרדת לכל מקש.

בנוסף, ניתן למצוא במחשב הנייד החדש פיצ’ר לא שגרתי בדמות “פס מקשי S” בחלקו העליון, המבוסס על סדרת פתרונות ה-Elgato לסטרימרים של החברה, עם 10 כפתורים ניתנים לתיכנות ומסך LCD זעיר להצגת מידע.

“פס מקשי S” עליון (מקור קורסייר)

מפרט טכני

  • מעבד – עד Ryzen 9 6900HS.
  • זיכרון – עד 64GB DDR5.
  • אחסון – SSD בנפח של עד 2TB.
  • כרטיס מסךRadeon RX 6800M.
  • מסך – 16 אינץ’ ביחס 16:10, רזולוציית 2560×1600 ותדר 240Hz.
  • סוללה – 99Wh.
  • משקל – 2.4 ק”ג.

נייד ה-VOYAGER a1600 של קורסייר יהיה זמין במחיר של החל מ-2700 דולר, אך החברה לא מסרה צפי זמינות לדגם החדש.

הכניסה של קורסייר לתחום ניידי הגיימינג עם נייד ה-Voyager היא הפתעה לא קטנה בעבור חברה שהעדיפה להתמקד עד כה בפתרונות גיימינג וחומרה אחרים. נותר לראות כיצד יגיב השוק על ההחלטה שלה להיכנס לתחום.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים