העוזרת הקולית של גוגל מגיעה סוף סוף לשעוני ה-Galaxy Watch 4

Google Assistant על שעון Galaxy Watch 4 (צילום: יאן לנגרמן, גאדג'טי) Google Assistant על שעון Galaxy Watch 4 (צילום: יאן לנגרמן, גאדג’טי)

סמסונג (Samsung) החלה להפעיל את האפשרות להשתמש בעוזרת הקולית Google Assistant של גוגל על שעוני ה-Galaxy Watch 4 של החברה. העוזרת הקולית מגיעה עם ממשק עברי מלא, אך ללא תמיכה בפועל בשפה העברית.

סדרת שעוני ה-Galaxy Watch 4 של סמסונג הוכרזה בחודש אוגוסט האחרון כדגם הראשון בעולם עם מערכת ה-Wear OS 3 העדכנית של גוגל. עם זאת, לא כל הפיצ’רים של גוגל היו זמינים בשלב הראשון, כאשר התמיכה בשירות ה-Google Pay נוספה לאחר כניסת השירות לארץ בדצמבר ואילו עכשיו החברה מוסיפה תמיכה בעוזרת הקולית Google Assistant.

נתחיל ונדגיש דבר אחד חשוב. בעוד שה-Google Assistant מגיעה עם ממשק עברי מלא, היא לא תומכת בהפעלה קולית בשפה העברית. מלבד זאת, מדובר על חווית שימוש הסבה לזו שמקבלים במכשיר הסלולרי עם הפעלה בעזרת המשפט Hey Google.

Google Assistant על שעון Galaxy Watch 4 (צילום: יאן לנגרמן, גאדג'טי)
Google Assistant על שעון Galaxy Watch 4 (צילום: יאן לנגרמן, גאדג’טי)

על מנת להתקין את ה-Google Assistant על שעון ה-Galaxy Watch 4, יש לבצע את השלבים הבאים:

  1. להוריד למכשיר הסלולרי את אפליקציית ה-Google Assistant מחנות ה-Play Store.
  2. לאחר ההתקנה במכשיר הסלולרי, יש לגשת לחנות ה-Play Store בשעון > האפליקציות שלי.
  3. אפליקציית ה-Google Assistant אמורה להופיע ולבקש עדכון (במידה ולא חכו מעט זמן).
  4. פתחו את האפליקציה בשעון ועקבו אחרי ההוראות.

על אף שישראל לא נכללת ברשימת המדינות בהן, ה-Google Assistant אמורה לפעול בשעוני ה-Galaxy Watch 4, הפיצ’ר זמין להתקנה עבור משתמשים בישראל נכון לעכשיו.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים