טיזר ראשון קורא לנו לחזור למשחקים בפריקוול ל”משחקי הרעב”

תמונה: Lionsgate

הרבה לפני קטניס ופיטה, משחקי הרעב התקיימו במשך עשרות שנים, ובקרוב נזכה לראות את התקופה המוקדמת יותר של הטורניר האכזרי בסרט הפריקוול “משחקי הרעב: בלדה לנחשים וציפורי שיר” (The Hunger Games: The Ballad Of Songbirds And Snakes), אשר טיזר ראשון שלו שוחרר כעת על ידי אולפני ליונסגייט.

הסרט מבוסס על ספר באותו השם ששיחררה הסופרת סוזן קולינס ב-2020, אחרי שסדרת “משחקי הרעב” שלה כבר סיימה את עיבודיה הקולנועיים ב-2015. העלילה מתרחשת 64 שנים לפני אירועי הטרילוגייה המקורית, רגע לפני הטורניר העשירי במספר של משחקי הרעב.

בטרילוגיית “משחקי הרעב” למדנו להכיר את הנשיא העריץ של מדינת פאנם, קוריולאנוס סנואו, אותו גילם השחקן הותיק דונלד סאת’רלנד. בסרט הפריקוול החדש נמצא את קוריולאנוס כשהוא רק בן 18, והתקווה האחרונה לשושלת הדועכת שלו – משפחה גאה שנפלה מחסדה לאחר המלחמה.

הנשיא סנואו, מתוך משחקי הרעב (תמונה: Lionsgate)
הנשיא סנואו, מתוך משחקי הרעב (תמונה: Lionsgate)

כשטורניר משחקי הרעב העשירי מתקרב, סנואו הצעיר ממונה להדריך את לוסי גריי ביירד (רייצ’ל זגלר, “סיפור הפרברים”), נערה יתומה שנבחרה לייצג במשחקים את מחוז 12.

לוסי מושכת את כל תשומת הלב של הקהל כאשר היא מחליטה לשיר בהתרסה במהלך טקס הקצירה, אירוע שגורם לסנואו להאמין שאולי יוכלו לנצח בטורניר על אף הסיכויים הנמוכים של מחוז 12 העני.

עם שילוב בין ידע פוליטי וראוותנות מושכת תשומת לב, הצמד יוצא למרוץ נגד השעון כדי לשרוד ולחשוף בסופו של דבר מי ציפור שיר ומי נחש.

עדיין בלי שום אינפורמציה על העלילה, ואף סצינה מצולמת מהסרט עצמו, הטיזר הגרפי בעיקר נמצא כדי להודיע לנו על תאריך היציאה של הסרט. על רקע סמלים של ציפור שיר ונחש המתערבבים יחד, הטיזר מזמין אותנו לחזור אל המשחקים ב-2023.

את הסרט החדש חוזר לביים פרנסיס לורנס, אשר ביים את סרטי משחקי הרעב, “התלקחות” ושני חלקי “עורבני חקיין”. על התסריט חתומים מייקל לסלי (“אמונת המתנקש”) יחד עם הסופרת סוזן קולינס והתסריטאי מייקל ארנדט (“מיס סאנשיין הקטנה”).

“משחקי הרעב: בלדה לנחשים וציפורי שיר” יצא לבתי הקולנוע ב-17 בנובמבר, 2023.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים