דיסני שואבת השראה מיצירות מד”ב קלאסיות בטריילר ל”עולם מוזר”

עולם מוזר, באדיבות דיסני

אחרי הסרט הקרוב “שנות אור” (Lightyear) של פיקסאר, אולפני דיסני מעדיפים ככל הנראה להישאר בחלל החיצון וחושפים הצצה לסרטם הבא – “עולם מוזר” (Strange World) ששואב השראה ממגזיני המד”ב והספרות הזולה של תחילת המאה ה-20.

הסרט מגיע מאולפני האנימציה של דיסני, שסרטם האחרון “אנקאנטו” (Encanto) חתם 60 סרטים לאולפן. כעת, “עולם מוזר” יהיה הסרט ה-61 של הסטודיו, אשר החל את דרכו עם “שלגיה ושבעת הגמדים” ב-1937.

את הסרט מוביל בקולו ג’ייק ג’ילנהול (“אמבולנס”), אשר מגלם את סרצ’ר קלייד, בנו של חוקר נחוש ממשפחת קלייד ההרפתקנית. יחד עם משפחתו, הכוללת גם את אית’ן בן ה-14, סרצ’ר יצא למסע עמוק אל תוך ארץ בוגדנית ומסוכנת בה יצורים קסומים אורבים בכל פינה. כעת, בני המשפחה הכה שונים זה מזה יגלו האם חילוקי הדעות שלהם עלולים לסכן את המשימה החשובה ביותר שלהם.

עולם מוזר, באדיבות דיסני
עולם מוזר, באדיבות דיסני

הטריילר משגר אותנו לסגנון מד”ב נושן בשחור לבן, המנסה לדמות את הפרסומות לסרטי חלל של שנות ה-50 כמו “כשהעולם עמד מלכת” ו”זה מגיע מהחלל החיצון”. הקריין הקלאסי מזמין אותנו ל”אירוע קולנועי חדש” בו נטייל מעבר לחלל ולזמן למקום של מסתורין. ואכן, ההבטחה מתקיימת כאשר אנו חוזים בעולמות הצבעוניים והמופלאים שבני המשפחה יגלו במסעם.

אך המסע המסוכן אינו תפור על מידותיו של סרצ’ר, הכבשה השחורה של המשפחה, אשר בחר להתרחק מהרוח ההרפתקנית של השאר ולהיות חקלאי פשוט. כעת, ייאלץ סרצ’ר ללמוד לקחת סיכונים ובתמורה ייחשף לדברים מדהימים שמעולם לא דמיין שייראה.

הסרט מגיע מאת הבמאי זוכה האוסקר דון הול (“שישה גיבורים”) והתסריטאית קוי נגוין, שכתבה את “ראיה והדרקון האחרון”, אשר גם אותו ביים הול.

מלבד ג’ילנהול, דיסני עדיין לא חשפו את צוות השחקנים שיתרמו את קולם לסרט. היחיד שידוע שיצטרף לסרט בינתיים הוא אלן טודיק, כוכב “תושב חוץ” (Resident Alien).

“עולם מוזר” צפוי לצאת לבתי הקולנוע בארה”ב ב-23 בנובמבר, 2022.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים