הוכרזו: ROG Delta S Wireless – אוזניות גיימינג עם חיבור אלחוטי כפול

אוזניות גיימינג ROG Delta S Wireless (מקור אסוס) אוזניות גיימינג ROG Delta S Wireless (מקור אסוס)

אסוס (ASUS) הכריזה על אוזניות הגיימינג ROG Delta S Wireless ממשפחת מוצרי הגיימינג של החברה, המגיעות בתור פתרון אלחוטי חדש המתאים למחשבים, קונסולות, סלולר ועוד באמצעות חיבור אלחוטי כפול של Bluetooth וחיבור 2.4GHz יעודי עם מתאם המגיע יחד עם האוזניות עצמן.

כפי שהשם שלהן רומז, דגם ה-Delta S האלחוטי החדש מזכיר בעיצוב את אוזניות ה-Delta S החוטיות של החברה, כאשר הן מגיעות עם דרייברי ASUS Essence בגודל 50 מ”מ.

האוזניות נועדו לעבוד עם מגוון רחב של התקנים, בין אם מדובר בחיבור באמצעות קישוריות ה-Bluetooth המובנה או עם מתאם ה-2.4GHz בעל חיבור ה-USB-C שמגיע איתן ומאפשר שידור לטווח של עד 25 מטרים, כאשר הוא מאוחסן בתא יעודי באוזניות עצמן.

מאחר שמדובר על אוזניות גיימינג, חלק חשוב לא פחות בחווית האודיו שלהן הוא המיקרופון המובנה. בניגוד לאוזניות גיימינג רגילות המגיעות עם רמקול “גלוי”, ה-Delta S משתמשות בצמד רמקולים המובנים בכריות האוזניים, אשר מספקות “אלומת שמע” של 40 מעלות שתעזור לשמוע את המשתמש טוב יותר בזמן משחק.

בנוסף, ניתן למצוא באוזניות גם מנגנון ביטול רעשים, המאפשר להעלים מעל 95% מרעשי הרקע הנגרמים מהעכבר והמקלדת בזמן משחק, לקבלת איכות שיחה משופרת עם השחקנים האחרים.

אוזניות גיימינג ROG Delta S Wireless (מקור אסוס)
אוזניות גיימינג ROG Delta S Wireless (מקור אסוס)

אוזניות ה-Delta S האלחוטיות מגיעות במשקל נמוך של 318 גרם ומשתמשות בכריות אוזניים בעיצוב “D” לשימוש נוח לזמן ממושך, כאשר הן מציעות למשתמשים עד 25 שעות שימוש ותמיכה בטעינה מהירה המספקת 3 שעות שימוש בטעינה של 15 דקות בלבד.

אוזניות ה-ROG Delta S Wireless החדשות של ASUS יהיו זמינות למכירה בארץ החל מחודש אוגוסט הקרוב במחיר של 770 ש”ח.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים