אפליקציית העברת הנתונים מאייפון לאנדרואיד זמינה לכל המשתמשים באנדרואיד 12

אפליקציית ה-Switch To Android (מקור גוגל) אפליקציית ה-Switch To Android (מקור גוגל)

גוגל (Google) משיקה בצורה רחבה את Switch to Android, אפליקציית העברת המידע הייעודית שלה המיועדת עבור המשתמשים במכשירי האייפון של אפל המעוניינים לעבור למכשירי אנדרואיד.

האפליקציה תהיה זמינה מעתה עבור כל המשתמשים במכשירים מבוססי אנדרואיד המריצים את מערכת ההפעלה אנדרואיד 12 העדכנית של החברה.

העברת נתונים מאייפון לאנדרואיד

אפליקציית Switch to Android הוכרזה רשמית על ידי גוגל בחודש אפריל השנה כפתרון הייעודי להעברת מידע ממכשירי אייפון לאנדרואיד, כמענה לאפליקציית ה-Move to iOS המקבילה של אפל להעברת מידע מאנדרואיד לאייפון שהוכרזה עוד ב-2015.

עם זאת, עד כה האפליקציה הייתה מוגבלת להעברת מידע רק למכשירי הפיקסל של גוגל שהריצו את מערכת האנדרואיד 12, מגבלה שהוסרה כעת.

מעכשיו, כל המשתמשים שרוכשים מכשיר המריץ את מערכת ההפעלה אנדרואיד 12 יוכלו להשתמש באפשרות העברת המידע המובנה במערכת על מנת להעביר את המידע ממכשיר האייפון היישן שלהם באמצעות חיבור כבל בין המכשירים להעברת מידע ישירה, מידע הכולל: אפליקציות, אנשי קשר, תמונות, שירים, סרטונים והודעות.

אפליקציית ה-Switch To Android (מקור גוגל)
אפליקציית ה-Switch To Android (מקור גוגל)

אפליקציית ה-Switch To Android זמינה להורדה מחנות ה-App Store של אפל.

עם פער של לא פחות מ-7 שנים בין השקת ה-Move to iOS ל-Switch To Android, קשה שלא לתהות מדוע לקח לגוגל כל כך הרבה זמן להציג פתרון רשמי להעברת המידע, זאת בזמן שנוצרו לא מעט פתרונות צד ג’, בהם אפליקציות של יצרני הסלולר עצמם, דוגמת ה-Smart Switch של סמסונג.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים