הדלפה חדשה מציגה את עיצוב שעוני ה-Galaxy Watch 5

שעוני ה-Galaxy Watch 5 ו-Galaxy Watch 5 Pro הבאים של סמסונג (מקור 91mobiles) שעוני ה-Galaxy Watch 5 ו-Galaxy Watch 5 Pro הבאים של סמסונג (מקור 91mobiles)

חברת סמסונג (Samsung) צפויה להכריז באירוע ה-Galaxy Unpacked שיתקיים בחודש אוגוסט הקרוב על סדרת שעוני ה-Galaxy Watch 5, כאשר הדלפה חדשה של אתר 91mobiles מציגה הדמיות של שעון ה-Galaxy Watch 5, שיגיע בגדלים של 40 ו-44 מ”מ ושל שעון ה-Galaxy Watch 5 Pro, שיגיע בגודל 45 מ”מ ויחליף את דגמי ה-Classic הקודמים של החברה, כשהוא מוותר על החוגה המסתובבת.

סדרת שעוני ה-Galaxy Watch 5 של סמסונג תחליף את שעוני ה-Galaxy Watch 4 ואחד ההבדלים הגדולים בין הסדרות יגיע דרך החלפת דגמי ה-Classic המוכרים של החברה, שהגיעו עם חוגת שעון מסתובבת, בדגם Pro חדש שיחליף את החוגה הפיזית ב”חוגה דיגיטלית”.

מההדמיה ניתן לראות כי מסגרת המסך תהיה גבוהה מעט מהמסך, שיהיה שקוע יותר, עם החוגה כחלק המקשר ביניהם.

שעוני ה-Galaxy Watch 5 ו-Galaxy Watch 5 Pro הבאים של סמסונג (מקור 91mobiles)
שעוני ה-Galaxy Watch 5 ו-Galaxy Watch 5 Pro הבאים של סמסונג (מקור 91mobiles)

בעוד שדגם ה-Galaxy Watch 5 הרגיל צפוי להגיע בגדלים של 40 ו-44 מ”מ בדומה לדור הקודם, גרסת ה-Galaxy Watch 5 Pro של השעון צפויה להגיע בגודל של 45 מ”מ בלבד, במקום גרסאות ה-42 ו-46 מ”מ מהדור הקודם.

שינוי נוסף שיגיע לדור השעונים החדש הוא המעבר לשימוש בזכוכית ספיר עמידה במיוחד במקום ה-Gorilla Glass DX, מעבר לשימוש בממשק ה-One UI Watch 4.5 של סמסונג, שיבוסס על מערכת ה-WearOS 3.5 של גוגל, ותמיכה בטעינה מהירה יותר בהספק של 10W, בהשוואה ל-5W בדורות הקודמים.

סמסונג צפויה להכריז על סדרת שעוני ה-Galaxy Watch 5 במהלך אירוע ה-Galaxy Unpacked שיתקיים בחודש אוגוסט הקרוב, כאשר  על פי הדלפות קודמות מחיר השעונים יעמוד על:

  • שעון ה-Galaxy Watch 5 בגרסת 40 מ”מ יעלה כ~300 ו~350 אירו לדגם ה-BT ו-LTE בהתאמה, וצפוי להגיע בצבעים זהב-ורוד, אפור וכסוף.
  • שעון ה-Galaxy Watch 5 בגרסת 44 מ”מ יעלה כ~350 ו~400 אירו לדגם ה-BT ו-LTE בהתאמה, וצפוי להגיע בצבעים כחול, אפור וכסף.
  • שעון ה-Galaxy Watch 5 Pro בגרסת 45 מ”מ יעלה כ~490 ו~540 אירו לדגם ה-BT ו-LTE בהתאמה, וצפוי להגיע בצבעים שחור וטיטניום.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים