תקן ה-Emoji 15.0 צפוי להוסיף 31 אמוג’י חדשים

טיוטת האמוג'י החדשים ב-Emoji 15.0 (מקור emojipedia) טיוטת האמוג’י החדשים ב-Emoji 15.0 (מקור emojipedia)

בטרם נחגוג את יום האמוג’י העולמי שחל ביום ראשון הקרוב (17 ביולי), אנו מקבלים הצצה לאוסף האמוג’י החדשים לשנת 2022-2023, שצפוי להצטרף לאוסף העצום הזמין כיום למשתמשים בפלטפורמות השונות כחלק מתקן האמוג’י 15.0. התקן החדש, שיושק רשמית בחודש ספטמבר, יכלול 31 אמוג’י חדשים.

האמוג’י כבר מזמן הפכו להיות חלק נכבד מהדרך בה אנו מנהלים שיחות טקסטואליות אחד עם השני, עם אפשרות להביע רגש או כוונה באמצעות סמל פשוט אחד, דבר השימושי במיוחד לאחר השינוי האחרון בוואטסאפ המאפשר להגיב באמצעות כל אמוג’י זמין להודעות השונות.

האמוג’י מגיעים כחלק מתקן היוניקוד (Unicode) לייצוג טקסט בהתקנים השונים, הקובע קוד קבוע ואוניברסלי לייצוג התווים במכשירים.

טיוטת האמוג'י החדשים ב-Emoji 15.0 (מקור emojipedia)
טיוטת האמוג’י החדשים ב-Emoji 15.0 (מקור emojipedia)

השנה הארגון צפוי להציג את תקן היוניקוד 15.0, הכולל בתוכו את תקן האמוג’י 15.0, שצפוי להוסיף 31 אמוג’י חדשים בלבד השנה לעומת 334 ו-112 אמוג’י חדשים בשנים 2020 ו-2021 בהתאמה.

בטיוטת רשימת האמוגי’ החדשים אפשר למצוא: פרצוף רועד, לב כחול/אפור/ורוד, יד דוחפת מימין ושמאל במספר גוונים, חמור, כנף, אווז, ג’ינגר, סימן WiFi, קהנדה (סמל מהדת הסיקית) ועוד.

עיצוב האמוג’י הסופי עדיין לא פורסם, אך הוא יהיה תלוי גם בחברה הספציפית שתממש אותו, כך שאמוג’י שנראה בצורה אחת במכשיר סמסונג למשל, יראה אחרת במכשיר האייפון.

העיצוב הנוכחי של האמוג’י החדשים מבוסס על הטיוטה של ארגון היוניקוד, שצפוי להפוך לרשמי בחודש ספטמבר הקרוב ולהיות זמין אצל היצרנים השונים לאחר מכן במהלך 2022-2023.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים