קומיק-קון 2022: משחק הוידאו “אבירי גות’האם” הורג את באטמן

Gotham Knights (באדיבות WB Games)

יש גיבורים חדשים בגות’האם, והם באים לעשות סדר בעיר שאיבדה את לוחם הצדק הגדול ביותר שלה, באטמן. חברת המשחקים WB Games חשפה טריילר למשחק הוידאו “אבירי גות’האם” (Gotham Knights) שלוקח צעד אמיץ והורג את האביר האפל.

על מותו של באטמן במשחק שמענו כבר באירוע ההכרזה על המשחק לפני שנתיים, אך כעת במהלך הפאנל שערך בקומיק-קון, אישר יוצר המשחק פטריק רדינג כי לא מדובר בטוויסט או הטעייה. באטמן אכן נהרג ברגעים הראשונים של המשחק החדש, והוא לא יחזור לתחייה בסופו.

במשחק החדש יתפסו את מקומו של באטמן ארבעה גיבורים חדשים, והטריילר החדש ששוחרר במהלך הפאנל מתמקד בעיקר באחת מהן – באטגירל.

באטגירל מוכנה לתפוס את מקומו של באטמן, וכפי שהיא אומרת בפתיחת הטריילר, החיים בגות’האם לימדו אותה את החשיבות של סמלים שאפשר להאמין בהם. באטגירל מוכיחה בסצינות מהמשחק כי היא לא פחות מיומנת מהגיבור שאימן אותה, והיא מחזיקה בשלל יכולות וכלי נשק שמסייעים לה לפטור את העיר מפושעים.

באט-גירל מתוך
באט-גירל מתוך “Gotham Knights” (באדיבות WB Games)

המשחק יתאר עולם תחתון חדש אשר מתפשט ברחובות גות’האם. ללא האביר האפל, הצדק נותר בידיהם של באטגירל, נייטווינג, רובין ו-Red Hood אשר יגנו על העיר ויביאו תקווה חדשה לאזרחיה. במהלך המשחק יפתרו הגיבורים החדשים תעלומות, יחשפו את סודות ההיסטוריה של גות’האם ויתעצבו להיות האבירים האפלים החדשים.

מלבד באטמן הנעדר, רדינג הוסיף כי דמות אחרת שלא נראה במשחק היא של הג’וקר. המטרה במשחק החדש היא לתת את הפוקוס לדמויות חדשות, אך עם זאת ציין רדינג כי דמות מוכרת שדווקא כן עלולה להפציע במשחק היא הארלי קווין.

“אבירי גות’האם” הוא משחק אקשן RPG בעולם-פתוח, היאפשר אופציית משחק אישית כמו גם משחק משותף עם שחקנים אחרים, כאשר כל אחד ייקח על עצמו את אחת הדמויות המוצעות.

המשחק צפוי לצאת ב-25 באוקטובר, ויהיה זמין בפלייסטיישן 5, Xbox X ו-PC.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים