סילבסטר סטאלון מקבל כוחות על בטריילר לסרט חדש של אמזון

מתוך “Samaritan” (באדיבות MGM)

סילבסטר סטאלון תמיד היה סוג של גיבור-על בסרטיו, אך אם עד כה כוכב האקשן גילם גיבורים מציאותיים יותר כמו רמבו ורוקי, הסרט החדש “שומרוני” (Samaritan) הולך צעד קדימה ומעניק לו כוחות על אמיתיים.

הסרט של אמזון פריים וידאו עוקב אחר ג’ו סמית’ (סטאלון), גיבור על לשעבר שימיו כלוחם צדק כבר מזמן מאחוריו. סמית’ הצליח לשים את זהותו הסודית מאחוריו וכעת חי חיים אנונימיים כעובד זבל. אך כאשר הוא מציל ילד שמזהה אותו כגיבור האבוד השניים מתחילים להתחבר ולתהות האם הגיע הזמן להוציא את הגיבור מהפנסיה.

הטריילר נפתח כאשר סמית’ צופה מביתו במצב המתדרדר של העיר. ללא גיבור שיגן על תושביה, פושעים פושטים על כל פינה. למרות שכבר פרש ונעלם, סמית’ לא מצליח להתאפק ומשתמש בכוחותיו כדי להציל ילד אשר מותקף על ידי בריונים ברחוב.

הילד מזהה את סמית’ בתור גיבור העל “השומרוני” מימים עברו, אך אף אחד לא מאמין לו שכן הגיבור כידוע לכולם מת לפני 25 שנים. בעוד הילד מתעקש כי השכן המבוגר שלו הוא אכן השומרוני, סמית’ מסרב להודות בעובדה – עד שהילד חוזה בו נדרס על ידי מכונית ויוצא ללא פגע.

מתוך
מתוך “Samaritan” (באדיבות MGM)

כאשר רשע חדש פוקד את העיר, על השומרוני להתמודד עם טראומות העבר שגרמו לו לפרוש מהתפקיד ולמצוא השראה חדשה בדמות הילד שיגרום לו להבין שאנשים עדיין צריכים גיבור להאמין בו.

הסרט מגיע מאת הבמאי ג’וליוס אייברי (“אוברלורד”) והתסריטאי ברגי פ. שוט (“אסקייפ רום”). אל סטאלון מצטרפים ג’בון וולטון (“אופוריה”, “אקדמיית המטרייה”), מרטין סטאר (“עמק הסיליקון”), מוזס אריאס (“המלך של סטטן איילנד”), סופיה טייטום (“מהיר ועצבני 9”) ודשה פולנקו (“כתום זה השחור החדש”).

“שומרוני” יעלה לצפייה באמזון פריים וידאו ב-26 באוגוסט.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים