“אנדור” מקבלת תאריך עלייה חדש וטריילר מלא

דייגו לונה כ”קסיאן אנדור” (באדיבות דיסני+)

עכשיו משחתם אובי-ואן קנובי את סדרת הטלוויזיה שלו, בדיסני+ מתכוננים להשיק את הפרק הבא ביקום הטלוויזיוני של “מלחמת הכוכבים” – אך מעט מאוחר יותר משציפינו. הסדרה “אנדור” (Andor) מקבלת טריילר חדש ונוצץ, אך גם נדחית מספר שבועות מתאריך היציאה המקורי שלה בסוף אוגוסט.

הסדרה נדחית לסוף ספטמבר, אך החדשות מגיעות עם נחמה קטנה בצורת פרק נוסף שיעלה עם ההשקה. הסדרה תעלה כעת עם שלושה הפרקים הראשונים שלה יחד, ורק לאחר מכן תעבור לפורמט שידור שבועי.

“אנדור” היא סדרת פריקוול לסרט “רוג אחת” (Rogue One) אשר תחזיר למסך את קסיאן אנדור (דייגו לונה) ותספר כיצד הפך ללוחם שהקריב את חייו במשימה לשגר את תוכניות כוכב המוות לצבא המורדים.

הטריילר נפתח עם קולו של קסיאן, המתאר כמה קל לפלוש לאיזורי האימפריה ולשדוד אותם – כל מה שצריך לעשות זה להיכנס כאילו אתה שייך. שנאתו לאימפריה מורגשת מיד, והוא מתאר אותם כחבורה של שבעי רצון ומתנשאים אשר לעולם לא יחשדו שמישהו כמוהו יכול לחדור לביתם.

על רקע ההבדל הניכר בין העושר של האימפריה לאיזורים מוכי המלחמה מהם מגיע קסיאן, הסדרה תציג את הקבוצה הנבנית למען מטרת המרד, בגיוסו של המנהיג לות’ן ראל (סטלן סקארסגארד, “ת’ור: העולם האפל”).

ג'נביב אוריילי מתוך
ג’נביב אוריילי מתוך “אנדור” (באדיבות דיסני+)

דמויות נוספת מ”רוג אחת” המופיעות בטריילר הן של הפוליטיקאית מון מות’מה (ג’נביב אוריילי) ושל לוחם המרד סו גררה (פורסט ויטיקר), אשר דמותו הופיעה לראשונה בסדרה המצוירת “מלחמת המשובטים” שהציגה את הקרבות ששרד.

הסדרה מבטיחה טון שונה מזה של סדרות מלחמת הכוכבים שראינו עד עכשיו, והיא מתוארת כמותחן ריגול ומלא אקשן, שייקח אותנו לנופים מסקרנים וחדשים ביקום הנרחב של הפרנצ’ייז. על הסדרה אחראי לא אחר מטוני גילרוי (Tony Gilroy), שכתב גם את “רוג אחת”, אך גם מגוון סרטי אקשן וריגול אחרים, בהם סדרת סרטי “זהות בדויה”.

העונה הראשונה בת 12 הפרקים תעלה לדיסני+ ב-21 בספטמבר עם שלושת פרקי הפתיחה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים