אוזניות ה-MOMENTUM 4 Wireless של סנהייזר יציעו עיצוב מעודכן ומחיר נמוך יותר (הדלפה)

עיצוב אוזניות ה-Momentum 4 (מקור Canada Computers) עיצוב אוזניות ה-Momentum 4 (מקור Canada Computers)

סנהייזר (Sennheiser), אחד מחברות האודיו המוכרות בעולם, צפויה להכריז במהלך חודש אוגוסט על אוזניות ה-MOMENTUM 4 Wireless, הדור החדש של אוזניות ה-MOMENTUM האלחוטיות ומסננות הרעשים של החברה.

כעת, חושף עמוד מוצר חדש שהועלה בחנות Canada Computers הקנדית את העיצוב השונה והמעודכן של האוזניות לצד תג מחיר נמוך יותר מזה שהוצג בדור הקודם עוד בטרם ההכרזה הרשמית.

בזמן שהשם MOMENTUM יזכיר לרובנו את אוזניות ה-TWS האלחוטיות באמת של סנהייזר, בהן דגם ה-3 MOMENTUM True Wireless האחרון של החברה, סדרת אוזניות ה-MOMENTUM Wireless מגיעה בעיצוב הקשת הגדול והמוכר יותר.

ההדלפה החדשה חושפת כי החברה החליטה לוותר על עיצוב האוזניות ה”קלאסי” והמתקפל של הדורות הקודמים לטובת עיצוב מעודכן הדומה יותר לאוזניות ה-WH-1000XM5 של סוני ו-QuietComfort 45 של Bose, המגיעות ללא אפשרות קיפול.

עיצוב אוזניות ה-Momentum 4 בהשוואה ל-Momentum 3 (מקור Canada Computers/סנהייזר)
עיצוב אוזניות ה-Momentum 4 בהשוואה ל-Momentum 3 (מקור Canada Computers/סנהייזר)

בעוד שעמוד המוצר החדש בחנות Canada Computers חושף רק את העיצוב של אוזניות ה-MOMENTUM 4 החדשות, החברה למעשה כבר הציגה מידע ראשוני בחודש יוני על הדגם החדש, כאשר אנו יודעים כי הן יגיעו עם דרייברי 42 מ”מ לקבלת איכות סאונד אודיופילית לפי דברי החברה ויציעו זמן סוללה ארוך כמעט פי 4 לעומת הדור הקודם, עם עד 60 שעות שימוש לעומת 16 שעות בלבד ב-MOMENTUM 3.

חברת סנהייזר צפויה להכריז על אוזניות ה-Momentum 4 החדשות במהלך חודש אוגוסט הנוכחי, כאשר לפי עמוד המוצר הנוכחי מחירן יעמוד על 449.95 דולר קנדי (כ~1178 ש”ח / 350 דולר), כ~50 דולר פחות מהדור הנוכחי.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים