מגוון גדול של אוזניות, רמקולים ומקלדות גיימינג של SteelSeries מגיע לישראל

משפחת רמקולי הגיימינג SteelSeries Arena (מקור SteelSeries) משפחת רמקולי הגיימינג SteelSeries Arena (מקור SteelSeries)

חברת SteelSeries, אחת מיצרניות ציוד הגיימינג המוכרות בעולם, משיקה בארץ מגוון מוצרי גיימינג חדשים בארץ הכוללים את מקלדות ה-Apex Pro Mini בעלות מקשים מכניים, מקלדות ה-Apex 9 בעלות מקשים אופטיים, אוזניות גיימינג מסדרת ה-Arctis Nova ואת רמקולי הגיימינג הראשונים שלה מסדרת ה-Arnea.

בראש רשימת מוצרי הגיימינג החדשים של SteelSeries המגיעים לארץ אפשר למצוא את מקלדות הגיימינג Apex Pro Miniהזמינות בתצורה חוטית ואלחוטית ומשתמשות במקשי ה-OmniPoint 2.0 המכניים של החברה, וה-Apex 9, שמגיעות בתצורת TKL או Mini עם ה-OptiPoint Optical האופטיים של SteelSeries המהירים ב-33% ממקשים אופטיים אחרים בשוק, לפי החברה.

אוזניות הגיימינג Arctis Nova

סדרת אוזניות הגיימינג Arctis Nova של SteelSeries קיבלה 3 דגמים חדשים בחודש שעבר, כאשר הם מגיעים עכשיו לארץ וכוללים את אוזניות ה:

 • Arctis Nova 1 – אוזניות גיימינג חוטיות שיגיעו ב-3 גרסאות שונות: גרסת Nova 1 רגילה למחשב, גרסת Nova 1X המיועדת לקונסולת ה-Xbox וגרסת Nova 1P המיועדת לקונסולת הפלייסטיישן. שלוש הגרסאות מגיעות עם דרייברי 40 מ”מ, תמיכה בסאונד היקפי (360 מעלות) ומערכת ה-ComfortMAX של החברה, המיועדת לאפשר שימוש נוח לזמן ארוך, בשילוב עם משקל של 236 גרם בלבד וכריות אוזניים AirWeave העשויות ספוג ויסקו. האוזניות מגיעות גם עם מיקרופון נשלף המציע סינון רעשים מובנה של עד 25 דציבל לשימוש במשחקים מרובי משתתפים.
אוזניות Steelseries Nova (צילום: רונן מנדזיצקי)
אוזניות Steelseries Nova (צילום: רונן מנדזיצקי)
 • Arctis Nova 3 – גרסה משודרגת וקלה יותר של אוזניות ה-Nova 1 החוטיות המגיעה גם היא עם דרייברי 40 מ”מ, אך במשקל נמוך יותר של 253 גרם, יחד עם תאורת RGB מובנית בעלת 2 אזורי תאורה נפרדים. בנוסף, תמצאו כאן מיקרופון ClearCast נשלף מהדור השני עם סינון רעשים ואפשרות לחיבור האוזניות לקונסולות ולמחשב באמצעות מחבר USB-A/C.
 • Arctis Nova 7 – הדגם האחרון, ונאלחוטי היחיד בסדרה החדשה, מגיע ב-3 גרסאות: Nova 7, Nova 7X ו-Nova 7P, עם דרייברי 40 מ”מ וחיבור 2.4GHz יעודי בטכנולוגיית ה-Quantum 2.0 של החברה באמצעות מתאם וחיבור Bluetooth, עם אפשרות לשימוש בשני החיבורים בו זמנית. האוזניות מציעות זמן שימוש של עד 38 שעות בחיבור Quantum 2.0 בלבד או עד 26 שעות בחיבור משולב Bluetooth ותמיכה בטעינה מהירה המספקת 6 שעות שימוש בטעינה של 15 דקות בלבד.
משפחת אוזניות הגיימינג Arctis Nova החדשה (מקור SteelSeries)
משפחת רמקולי הגיימינג SteelSeries Arena (מקור SteelSeries)

רמקולי ה-SteelSeries Arena

יחד עם מגוון אוזניות, עכברי ומקלדות הגיימינג השונים של SteelSeries, סדרת רמקולי ה-Arena היא הניסיון הראשון של החברה בתחום הרמקולים, כאשר בשלב הראשון יהיה אפשר לרכוש בארץ את רמקול ה-Arena 3, המגיע בתצורת 2.0 עם דרייברי 4 אינץ’ ואפשרות לחיבור Bluetooth אלחוטי, ורמקול ה-Arena 7 המגיע בתצורת 2.1 עם רמקולים משודרגים (טוויטר 0.75 אינץ’ + וופר 3 אינץ’) המשלבים תאורת RGB מובנה וסאבוופר 6.5 אינץ’ נפרד.

משפחת רמקולי הגיימינג SteelSeries Arena (מקור SteelSeries)
משפחת רמקולי הגיימינג SteelSeries Arena (מקור SteelSeries)

שלל מוצרי הגיימינג החדשים של SteelSeries זמינים מעכשיו לרכישה בארץ, כאשר מחירם עומד על:

 • אוזניות ה-Arctis Nova Pro בגרסה רגילה ו-Xbox במחיר של 1299 ש”ח.
 • אוזניות ה-Arctis Nova Pro Wireless בגרסה רגילה, Xbox ו-PlayStation במחיר של 1799 ש”ח.
 • אוזניות ה-Arctis Nova 7 Wireless במחיר של 889 ש”ח.
 • אוזניות ה-Arctis Nova 3 במחיר של 489 ש”ח.
 • אוזניות ה-Arctis Nova 1 במחיר של 349 ש”ח.
 • רמקול ה-Arena 7 במחיר של 1290 ש”ח.
 • רמקול ה-Arena 3 במחיר של 629 ש”ח.
 • מקלדת ה-Apex Pro Mini האלחוטית במחיר של 1299 ש”ח.
 • מקלדת ה-Apex Pro החוטית במחיר של 990 ש”ח.
 • מקלדת ה-Apex 9 TKL במחיר של 759 ש”ח.
 • מקלדת ה-Apex 9 Mini במחיר של 699 ש”ח.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים