פייסבוק מוסיפה פיצ’ר צ’אטים קהילתיים חדש לקבוצות וקהילות

צ'אטים קהילתיים בפייסבוק ומסנג'ר (מקור פייסבוק) צ’אטים קהילתיים בפייסבוק ומסנג’ר (מקור פייסבוק)

פייסבוק (Facebook) משדרגת את היכולת של אנשים לתקשר אחד עם השני עם הצגת צ’אטים קהילתיים (Community Chats). במקום פרסום פוסטים רגילים, חברי קבוצות וקהילות יוכלו מעתה לנהל שיחות בזמן אמת בין החברים השונים ואף להזמין חברים להצטרף לשיחות אלה דרך אפליקציית המסנג’ר של החברה.

פיצ’ר הצ’אטים הקהילתיים החדש של פייסבוק מגיע כהמשך לשינויים שהציגה החברה מוקדם יותר השנה לקבוצות עם “תתי-ערוצים”, מה שממשיך לדמות את חווית השימוש לזו של הרשת החברתית דיסקורד.

במקום להסתמך על הפוסטים הרגילים בקבוצה או בערוצים השונים והמתנה לתגובות של משתמשים אחרים בקהילה, מנהלי הקהילות יוכלו לפתוח “חדרי צא’ט” בנושאים שונים בקהילה לתקשורת בזמן אמת בין המשתמשים.

משתמשים יוכלו לנהל שיחות בינהם עם אפשרות לשיחות אודיו של עד 30 משתמשים בו זמנית יחד עם יכולת לשידור וידאו בהם יוכלו המשתמשים לשדר לכלל חברי הקבוצה.

צ'אטים קהילתיים בפייסבוק ומסנג'ר (מקור פייסבוק)
צ’אטים קהילתיים בפייסבוק ומסנג’ר (מקור פייסבוק)

יחד עם האפשרות החדשה יגיע גם סט כלים מעודכן בעבור מנהלי הקהילות על מנת לשלוט על השיח בצ’אטים הללו, עם יכולת מחיקת הודעות, השתקה, השעיה וחסימה של משתמשים שיפרו את הכללים יחד עם כלי ה-Admin Assist האוטומטי של החברה שיאפשר הפעלה של כללים אוטומטיים באופן עצמאי.

פיצ’ר הצ’אטים הקהילתיים במסנג’ר ובפייסבוק יהפוך להיות זמין בצורה מצומצמת בקבוצות ומדינות נבחרות, כאשר הוא יורחב בהמשך למדינות נוספות בהן ישראל.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים