טוויטר משדרגת את תצוגת הסרטונים ומציגה את הציוץ הערוך הראשון בעולם

לוגו טוויטר

טוויטר (Twitter) משדרגת בצורה ניכרת את האופן בו ניתן לצפות בסרטוני הוידאו בפלטפורמה ומציגה נגן וידאו על מסך מלא, שיהפוך להיות פיד וידאו יעודי בעבור הרשת החברתית שהתרכזה והתפרסמה בעיקר בזכות ציוצי הטקסט שלה.

בנוסף, החברה הציגה רשמית את האופן בו יוצגו ציוצים שעברו עריכה, פיצ’ר שעדיין נמצא בפיתוח ויהיה זמין למנויי ה-Twitter Blue בתשלום בהמשך.

בזמן שטוויטר נחשבת לאחת מהרשתות החברתיות הפופולריות והמשפיעות ביותר בעולם, נראה כי החברה הבינה כי קהל המשתמשים שלה כבר איננו מסתפק בציוצים הרגילים והמוכרים של החברה ופוזל לרשתות חברתיות אחרות על מנת לראות סרטוני וידאו, דבר שהוביל לשינוי גישה בטוויטר והשקת ממשק צפיה חדש ומשודרג.

במקום חלון הוידאו הרגיל והקטן אליו התרגלו משתמשים בטוויטר, החברה תחל להציג וידאו בתצוגת חלון מלאה כמעט על מנת לספק חווית שימוש דומה יותר לזו בטיקטוק, אינסטגרם ופייסבוק, כאשר החלק התחתון של מסך התצוגה יאפשר למשתמשים לעבור בצורה מהירה לסרטון הוידאו הבא מבלי הצורך לחזור למסך הבית שלהם (או במילים אחרות, לטוויטר יש פיד וידאו).

ממשק הוידאו החדש בטוויטר (מקור טוויטר)
ממשק הוידאו החדש בטוויטר (מקור טוויטר)

בנוסף, החברה הציגה תצוגה רוחבית של המלצות על סרטונים או “קרוסלת וידאו” (video carousel) כפי שהחברה קוראת לפיצ’ר החדש, שנועד להציג בצורה נוחה למשתמש את סרטוני הוידאו הפופולריים ביותר בטוויטר באותו הרגע עם אפשרות לגלילה רוחבית בין הסרטונים השונים.

נגן הוידאו החדש של טוויטר יהפוך להיות זמין בעבור חלק ממשתמשי אפליקציית טוויטר ב-iOS באופן הדרגתי, ולאחר מכן צפוי להגיע גם למשתמשי האנדרואיד. פיצ’ר “קרוסלת הוידאו” זמין כבר היום בעבור משתמשים נבחרים במספר מצומצם של מדינות.

הציוץ הערוך הראשון בהיסטוריה

אחר שהכריזה מוקדם יותר השנה כי הוספת כפתור עריכה לטוויטר הוא לא בדיחת 1 באפריל, החברה מציגה סוף סוף הגרסה שלה לפיצ’ר עריכת הציוצים, עם ציוץ ראשון ורשמי שעבר עריכה ופורסם בחשבון הטוויטר Twitter Blue, תוכנית המנויים בתשלום, שיהיו הראשונים שיקבלו גישה לאפשרות העריכה החדשה.

בדומה לרשתות חברתיות אחרות, ציוצים שנערכו בטוויטר יציגו את תאריך הפרסום של הציוץ ואת העובדה כי הציוץ עבר עריכה ויאפשרו למשתמשים לראות את הגרסאות הקודמות שלו.

עם זאת, בזמן שטוויטר הציגה את אפשרות העריכה וכיצד היא תראה בטוויטר, החברה עדיין לא חשפה מתי האפשרות תהפוך להיות זמינה למנויי החברה.

https://twitter.com/TwitterBlue/status/1575590534529556480


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים