הוכרז: Vantum Gaming Chair – כיסא הגיימינג החדש של לוג’יטק והרמן מילר

כיסא הגיימינג Vantum (מקור הרמן מילר)

חברת הריהוט המשרדי הרמן מילר (Herman Miller) הכריזה על שיתוף פעולה עם Logitech G, מותג הגיימינג של לוג’יטק (Logitech) במסגרתו מציגות השתיים את ה-Vantum Gaming Chair, כיסא גיימינג חדש המגיע בהתאם לדרישות של קהל הגיימרים לכיסא גיימינג נוח וארגונומי במיוחד, עם 3 גרסאות צבע שונות ותג מחיר “סביר” בעבור חברה כמו הרמן מילר, אשר עומד על פחות מ-1000 דולר.

שיתוף הפעולה בין הרמן מילר ולוג’יטק אינו חדש, כאשר עוד  ב-2020 צמד החברות הציגו את כיסא הגיימינג Herman Miller x Logitech G Embody, שהיה למעשה גרסת “גיימינג” לכיסא ה-Embody של הרמן מילר.

הפעם, עם ה-Vantum, החברות יצרו כיסא גיימינג חדש לחלוטין המגיע בתג מחיר “סביר יותר” של 995 דולר, בהשוואה למחיר של 1495 דולר בו נמכר דגם ה-Embody.

כיסא ה-Vantum החדש לוקח הרבה מפיצ’רי העיצוב שהפכו את ה-Embody לפופולרי במיוחד, כאשר הוא עשוי מיציקת אלומיניום בתוספת רפידות עשויות מחומרים ממוחזרים וגב מאוורר שנועד במיוחד לגיימרים, עם התאמות בזוויות הישיבה לשימוש רגיל וגיימינג על מנת להציע פתרון ארגונומי במיוחד עם ידיות ניתנות להתאמה, תמיכה בגב התחתון, גב עליון והראש של המשתמש היושב עליו לפרקי זמן ארוכים במיוחד.

כיסא הגיימינג Vantum (מקור הרמן מילר)
כיסא הגיימינג Vantum (מקור הרמן מילר)

כיסא ה-Vantum Gaming Chair החדש זמין למכירה במחיר של 995 דולר.

עם תג מחיר של כמעט 1000 דולר, כיסא ה-Vantum החדש רחוק מלהיות כיסא הגיימינג הזול ביותר בשוק, אך עם זאת מדובר עדיין על ירידת מחיר של כ-500 דולר בהשוואה לכסא הקודם עבורו שיתפו שתי החברות פעולה, כאשר כיסאות המחשב של הרמן מילר ידועים ברחבי העולם בזכות נוחות השימוש והתצורה הארגונומית שלהם, זאת לצד אחריות ארוכה במיוחד של 12 שנים.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים