וואטסאפ עובדת על אפשרות לעריכת הודעות לאחר שליחתן (בטא)

אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

וואטסאפ (WhatsApp) עובדת על הוספת אפשרות חדשה לעריכת הודעות וואטסאפ לאחר שליחתן, כאשר צילום מסך חדש של אתר WABetaInfo מגרסת בטא של וואטסאפ מראה את סימון ה”עריכה” על הודעה קיימת וחושף כי אפשרות העריכה תהיה זמינה לפרק זמן מוגבל של עד 15 דקות לאחר שליחתה.

אחרי שאפילו טוויטר הוסיפה אפשרות לעריכת ציוצים, נראה כי וואטסאפ החליטה ליישר קו מול אפליקציות ורשתות חברתיות אחרות ולאפשר למשתמשים שלה לערוך את הודעות הוואטסאפ לאחר שליחתן, צעד שצפוי לפתור לרבים מאיתנו את הצורך ביצירת הודעות ההמשך, אותן משתמשים רבים כותבים כדי לספק תיקון להודעות בהן הופיעה שגיאת כתיב או כל שגיאה אחרת (אתם חייבים להודות, זה מציק גם לכם).

המידע החדש על פיצ’ר עריכת ההודעות בוואטסאפ מגיע החל מגרסת הבטא 2.22.22.14 של וואטסאפ לאנדרואיד, בה מוצג את סימון ההודעה שנערכה.

עם זאת, הפרט החשוב ביותר שנחשף בגרסה החדשה נוגע למגבלות עריכת ההודעות, כאשר לפי WABetaInfo, משתמשים יוכלו לערוך את ההודעות במשך 15 דקות לאחר שליחתן, זאת בדומה למגבלה הקיימת עבור מחיקת הודעות לכלל המשתמשים.

סימון הודעה שנערכה בוואטסאפ (מקור WABetaInfo)
סימון הודעה שנערכה בוואטסאפ (מקור WABetaInfo)

פיצ’ר עריכת ההודעות בוואטסאפ עדיין נמצא תחת פיתוח, כך שלא ניתן לדעת מתי האפשרות החדשה תהפוך להיות זמינה בעבור כלל המשתמשים באפליקציה.

האפשרות לערוך הודעות נחשבת בעבור משתמשים רבים כפיצ’ר מובן מאליו, כזה שכבר זמין באפליקציות ורשתות חברתיות שונות, בהן טלגרם, המאפשרת כבר היום למשתמשיה לתקן את ההודעות שלהם ולערוך אותן בצורה חופשית לאחר השליחה.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים