טוויטר משיקה רשמית את אפשרות עריכת הציוצים

עריכת ציוצים בטוויטר עריכת ציוצים בטוויטר (צילום: רונן מנדזיצקי)

טוויטר (Twitter) מוסיפה רשמית את האפשרות לערוך את הציוצים ברשת החברתית הפופולרית, כאשר האפשרות תהיה זמינה למנויי שירות ה-Twitter Blue בתשלום של החברה ותוגבל לביצוע עריכה במהלך חצי השעה הראשונה לאחר פרסום הציוץ המקורי, כאשר ציוץ שנערך יציג את העובדה כי בוצעה בו עריכה ויאפשר לראות את הגרסאות הקודמות שלו.

ימים ספורים אחרי שהציגה את הציוץ הראשון שעבר עריכה, טוויטר מוסיפה את פיצ’ר העריכה החדש, אותו רבים החשיבו כבדיחת 1 באפריל, ל-Twitter Blue Labs, אוסף הפיצ’רים הניסיוני הזמין למנויי שירות ה-Twitter Blue, ומאפשרת לראשונה למשתמשי הרשת החברתית לתקן את הציוצים לאחר פרסומם.

משתמשי Twitter Blue שמפרסמים ציוץ חדש יוכלו מעתה לבצע עד חמש עריכות שונות של אותו הציוץ במשך 30 דקות מהרגע בו פורסם. לאחר העריכה, יוצג לצד הציוץ תיאור המציין כי הוא עבר עריכה (“Your Tweet has been edited”), שישמש כקישור להיסטוריית העריכה של הציוץ ויציג את השינויים אותם ביצע המשתמש בציוץ שלו.

מעיון בהסבר הרשמי של טוויטר בעמוד התמיכה של החברה, אפשר לגלות גם כי אפשרות העריכה החדשה תהיה זמינה לציוצים חדשים בלבד או ציוץ של ציטוטים ולא בעבור כלל אפשרויות הפרסום בטוויטר, הכוללות תגובות, דיונים, סקרים ועוד (לרשימה המלאה).

אפשרות עריכת הציוצים בעבור מנויי ה-Twitter Blue זמינה כעת בעבור משתמשים בקנדה, אוסטרליה וניו-זילנד, כאשר היא צפויה להגיע בהמשך למשתמשים בארה”ב. החברה לא מסרה צפי להתרחבות האפשרות למדינות נוספות.

בזמן שרוב המשתמשים בטוויטר היו מעדיפים כי האפשרות לערוך את הציוצים שלהם תהיה זמינה לכלל משתמשי הרשת החברתית ולא רק למנויי ה-Twitter Blue בתשלום, מדובר בסופו של דבר על צעד הגיוני וצפוי בעבור החברה, שיהפוך את רכישת המנוי לאטרקטיבית יותר בעבור המשתמשים.

עם זאת, אין זה אומר כי האפשרות לא תהפוך להיות זמינה בעבור כלל המשתמשים בשלב מאוחר יותר.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים