ה-Redmi Note 12 Pro Plus יגיע עם מצלמת 200 מגה-פיקסל

טיזר ל-Redmi Note 12 Pro (תמונה: Xiaomi) טיזר ל-Redmi Note 12 Pro (תמונה: Xiaomi)

ביום חמישי הקרוב, ה-27.10, תחשוף שיאומי את סדרת המכשירים Redmi Note 12, אשר צפויה לשלב בין רכיבי מפרט מפתים ובין מחיר נמוך. את הסדרה החדשה מייעדת החברה תחילה עבור השוק הסיני, כאשר בהמשך צפויים להגיע דגמים נוספים שיותאמו לשוק הבינלאומי.

עד מועד ההכרזה, מפזרת החברה טיזרים לסדרת הרדמי החדשה, האחרון בהם מציע כי אחד מהדגמים בסדרה, +Redmi Note 12 Pro, יגיע עם חיישן הצילום האחרון אותו חשפה סמסונג.

מדובר בחיישן ה-ISOCELL HPX, אשר מאפשר צילום תמונות ברזולוציה מירבית של 200 מגה-פיקסל, מה שעד כה לא נראה במותג הרדמי של החברה, אלא רק במכשיר הדגל Xiaomi 12T Pro.

טיזר לשילוב חיישן ה-HPX בסדרת הרדמי נוט 12 (תמונה: Xiaomi)
טיזר לשילוב חיישן ה-HPX בסדרת הרדמי נוט 12 (תמונה: Xiaomi)

מה מציע חיישן ה-ISOCELL HPX של סמסונג?

החיישן החדש יאפשר לצלם עם פיקסלים בגודל 0.56 מיקרו-מטר, כשהוא משלב את טכנולוגיית ה-Advanced DTI (ר”ת Deep Trench Isolation), להפרדה בין הפיקסלים על מנת לשפר את הרגישות שלהם ומשפר את איכות התמונה הסופית.

בדומה לחיישני צילום רבים בשוק, כך גם חיישן ה-HPX של סמסונג מפיק תמונה סופית שאינה בהכרח מגיעה רזולוציית 200 מגה-פיקסל.

סמסונג משתמשת בטכנולוגיית ה-Tetra-Pixel על מנת לאחד 16 פיקסלים חופפים ל-1 ולדמות פיקסלי 2.24 מיקרו-מטר לקבלת תמונות בגודל 12.5 מגה-פיקסל באיכות גבוהה או לחלופין לאחד 4 פיקסלים חופפים ל-1 ולדמות פיקסלי 1.12 מיקרו-מטר לקבלת תמונות בגודל 50 מגה-פיקסל באיכות גבוהה.

מדובר בהגדרות תמונה הדומות לאלו שמצאנו בסקירה שלנו למכשיר ה-Xiaomi 12T Pro, ובעוד שבשלב זה לא ברור האם תציע החברה אפשרות לצלם בעזרת ה-Redmi Note 12 Pro Plus גם במצב 200 מגה-פיקסל, העובדה כי ה-12T Pro מציע אפשרות זו ככל הנראה מעידה על כך שגם דגם הרדמי החדש יציע אפשרות דומה.

בנוסף, החיישן מגיע עם תמיכה בטכנולוגיית ה-Super QPD לביצוע פוקוס אוטומטי מהיר ומדויק במיוחד בזמן הצילום, כאשר בצד הוידאו קיימת תמיכה בהסרטה ברזולציה מירבית של 8K ב-30 פריימים לשניה או ברזולוציית 4K ו-FHD במצב “HDR כפול” לקבלת טווח דינמי משופר.

ערכת השבבים Dimensity 1080 (מקור מדיה-טק)
ערכת השבבים Dimensity 1080 (מקור מדיה-טק)

מפרט טכני – Redmi Note 12 Pro

לצד הטיזר שמציג את מצלמת ה-200 מגה-פיקסל אישרה שיאומי כמה פרטים אודות מפרטו של ה-Redmi Note 12 Pro ואף חשפה תמונה שלו בשני צבעים שונים.

מתוך התמונה של המכשירים, את זו תוכלו לראות בראש הכתבה, ניתן ללמוד על כך שדגם ה-Redmi Note 12 Pro יגיע עם מערך צילום משולש, אך בניגוד לדגם ה”פרו פלוס”, כאן תסתפק שיאומי במצלמת 50 מגה-פיקסל ראשית.

גב המכשיר נראה נקי למדי, פרט לבליטת המצלמות, ובשיאומי משתפים כי המכשיר יגיע לפחות בשני צבעים – ורוד ותכלת.

שיאומי מספקת אישור גם בכל הנוגע למערכת השבבים אותה נמצא מתחת למכסה, זוהי ה-Dimensity 1080 אותה חשפה מדיה-טק רק לפני כשבועיים.

מערכת השבבים החדשה מיוצרת בתהליך בגודל 6 ננו-מטר, כשהיא מציעה תמיכה ברשתות 5G ובקישוריות WiFi 6 ומשלבת מעבד 8 ליבות בחלוקה ל-2 ליבות ביצועים מסוג Cortex-A78 הפועלות בתדר 2.6GHz ו-6 ליבות Cortex-A55 חסכוניות בתדר 2.0GHz, לצד ליבת Mali-G68 גרפית.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים