עיצובו של ה-Galaxy A34 5G נחשף עם מגוון צבעים חדשים

Galaxy A34 5G Galaxy A34 5G (תמונה: the tech outlook)

סמסונג הבטיחה בדוחותיה האחרונים כי נזכה לראות טלפונים חדשים נחשפים עד סוף השנה הנוכחית, אך סוף השנה כבר כאן ולטלפונים כנראה ניאלץ להמתין עוד קצת. בינתיים, נחשף מכשיר הביניים Galaxy A34 במקבץ תמונות הדמיה שממחישות את השינוי העיצובי אליו חותרת החברה, אשר כולל דימיון לעיצובה של סדרת הדגל גלקסי S וגיוון בצבעים.

ההדלפה הנוכחית על הגלקסי A34 מגיעה מאתר The Tech Outlook ומציגה מגוון תמונות הדמיה של המכשיר ב-4 צבעים: סגול, שחור, ירוק לימון וכסוף, שמציג מסגרת כסופה וגב ירוק-צהוב.

בחלקו הקדמי של המכשיר ניתן לראות כי סמסונג שומרת על עיצוב מצלמת הסלפי בתוך מגרעת קטנה בראש התצוגה, אך במעבר לגבו של הגלקסי A34 ניתן לראות את השינוי בעיצוב מערך הצילום, זה משתחרר מהבליטה הגדולה שאיכלסה את המצלמות לטובת הצגתן האחת מתחת לשניה במבנה חופשי יותר.

בצד המפרט הטכני שלו אנו עשויים למצוא מספר עדכונים קלים (ראו ההבדלים בסוגריים) על פני הדור הקודם, בהם מסך Super AMOLED בגודל 6.5 אינץ’ (לעומת 6.4 אינץ’) ברזולוציית +Full HD וקצב רענון של 90 הרץ, וסוללת 5,000mAh התומכת בטעינה מהירה בהספק של 33 וואט (לעומת 25W).

ישנם גם כמה חלקים דומים במפרט מול הדור הקודם (גלקסי A33), בהם מערך צילום משולש אותו תוביל מצלמת 48 מגה-פיקסל ראשית ומצלמת 13 מגה-פיקסל קדמית לצילום תמונות סלפי. כמו בדור הקודם גם הדגם החדש צפוי להציע תמיכה ברשתות 5G, להשתמש במערכת השבבים Exynos 1280 של סמסונג יחד עם זיכרון עבודה (RAM) בנפח 6 גיגה-בייט ואחסון על סך 128 גיגה-בייט.

הנתונים הללו מעט מחשידים לטעמנו בדימיון שלהם למפרטו של הגלקסי A33 ואנו מקווים לראות יותר עדכונים מאשר עיצוב צבעוני בדגם החדש, אך כדי לדעת מה יהיה המפרט הסופי יהיה עלינו להמתין להכרזה הרשמית של סמסונג.

כמו קודמו, ה-Galaxy A34 5G צפוי להיות מעניין במיוחד בשל המחיר הנמוך בו הוא מציע גישה למכשיר התומך ברשתות 5G. דגם הגלקסי A33 5G זכה לעניין רב מצד הקוראים של גאדג’טי והופיע ברשימת הטלפונים הכי פופולריים לשנת 2022. הוא נמכר בישראל במחיר של 1,399 ש”ח בזמן השקתו באפריל 2022, מחיר שירד כעת לאיזור ה-1,100 ש”ח ביבוא רשמי וקצת פחות מ-1,000 ש”ח בשוק הפתוח.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים