וואטסאפ מגיעה לשעונים חכמים מבוססי Wear OS (בטא)

אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי) אפליקציית וואטסאפ באנדרואיד (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

וואטסאפ (WhatsApp) צפויה להציג בקרוב גרסה חדשה ויעודית של האפליקציה בעבור שעונים חכמים המריצים את מערכת ההפעלה Wear OS החכמה של גוגל, כך עולה מצילום מסך חדש אתר WABetaInfo המראה אפשרות לקשר את חשבון הוואטסאפ לשעון החכם, פיצ’ר הזמין כעת בעבור חלק ממשתמשי הבטא של וואטסאפ.

יחד עם השימוש היום יומי של רובנו במכשירים הסלולריים, חלק לא קטן מאיתנו משתמש גם בשעונים ורצועות כושר חכמות כאביזר נלוויה למכשיר הסלולרי, המאפשרים לבצע פעולות רבות ללא צורך בהוצאת המכשיר הסלולרי מהכיס, פעולות בהן קריאת הודעות המתקבלות בוואטסאפ.

עם זאת, וואטסאפ מעולם לא השיקה גרסה יעודית של האפליקציה בעבור שעונים חכמים, אלא פעלה בעיקר באמצעות מנגנון העברת ההתראות הרגיל בין המכשיר הסלולרי לשעון החכם של המשתמש, דבר שצפוי להשתנות בקרוב בעבור משתמשי שעוני ה-Wear OS החכמים עם הצגת אפליקציה יעודית חדשה לשעון שפותחה על ידי וואטסאפ.

משתמשי גרסת הבטא של וואטסאפ באנדרואיד שעדכנו את האפליקציה לגרסת 2.23.10.10 האחרונה, גילו שאפליקציית הוואטסאפ מסומנת כתואמת לשעוני Wear OS ומאפשרת להם להתקין אותה על השעון החכם שלהם ולאחר מכן להגדיר את השעון כמכשיר מלווה לחשבון הוואטסאפ.

שינוי זה מאפשר למשתמשים לגשת לכלל היסטוריית ההודעות שלהם באפליקציה ולא רק להודעות האחרונות שנשלחו כהתראה מהמכשיר הסלולרי.

חיבור חשבון הוואטסאפ לשעון Wear OS (מקור WABetaInfo)
חיבור חשבון הוואטסאפ לשעון Wear OS (מקור WABetaInfo)

כמו כל פיצ’ר אחר של וואטסאפ הנמצא בפיתוח ומופץ כחלק מתכנית הבטא, קשה לדעת מתי האפשרות להתקנת וואטסאפ על שעוני ה-Wear OS תהיה זמינה בעבור כלל המשתמשים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים