מיקרוסופט מתכננת לשלב מצב גיימינג יעודי בדפדפן ה-Edge (בטא)

דפדפן Microsoft Edge דפדפן Microsoft Edge

מיקרוסופט (Microsoft) מתכננת להוסיף לדפדפן ה-Edge של החברה “מצב גיימינג” יעודי, כך עולה מצילום מסך חדש שאותר בגרסת בטא של הדפדפן, הכולל כפתור הגדרות חדש עם התיאור “Edge for Gamers” (“אדג’ לגיימרים”) המיועד לשנות את מצב ההפעלה של הדפדפן ולהתאים אותו בצורה טובה יותר לגיימרים.

בעוד שהשינוי הגדול ביותר לדפדפן האדג’ הגיע בדמות שילוב הצ’אטבוט ChatGPT בתוך הדפדפן עצמו, נראה כי החברה מתכננת להציע את הדפדפן גם כפתרון בעבור גיימרים עם פיצ’ר מצב הגיימינג החדש שאותר בגרסת בטא (Canary) של הדפדפן.

יש להדגיש כי הפיצ’ר החדש של מיקרוסופט נמצא בשלבי פיתוח מוקדמים מאוד והפעלה שלו איננה עושה יותר מדי בשלב הנוכחי, זאת מלבד פתיחת עמוד ערכות הנושא של הדפדפן והוספת אפליקציות הטוויץ’ ודיסקורד לסרגל ההפעלה המהיר בצד הדפדפן.

עם זאת, נראה כי הפיצ’ר יציע שיפורים נוספים בהמשך, כאשר לפי התיאור בדפדפן מצב הגיימינג החדש יציע למשתמשים דף בית “מותאם לגיימרים”, יחד עם ערכות נושא יעודיות חדשות, מצב “יעילות” חדש שלא ברור כרגע מה יעשה בפועל ושינויים נוספים שאינם ידועים נכון לרגע זה.

נכון לרגע זה מצב הגיימינג החדש של דפדפן האדג’ כמעט ואינו עושה דבר בעבור משתמשי הבטא של הדפדפן, אך העובדה כי מיקרוסופט שילבה את הכפתור בגרסת הבטא מעידה על כך שהפיצ’ר נמצא בפיתוח, כך שמעניין יהיה לראות כיצד יתבטא בפועל השינוי והאם יהיה זה מספיק על מנת לשכנע גיימרים לעבור ולהשתמש בדפדפן של מיקרוסופט.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים